Penzion ATHENA ubytování Boskovice

Fotografie uživatelů (9)

Penzion ATHENA Penzion ATHENA Penzion ATHENA zobrazit všechny fotografie

Penzion ATHENA

Suchý 263, 68001 Boskovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: pension-athena@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion ATHENA ***

Pension Athena se nachází na Drahanské vrchovině, 8 km východně od Boskovic. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování v pokojích a apartmánech různých typů. Pension Athena je místem vhodným pro letní i zimní turistiku. V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, westernové městečko (od května do září s programem) apod. Koupaliště je cca 500 m od areálu penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion ATHENA

2 pokoje - 3 lůžka, rádio, sociální zařízení společné vždy pro dva pokoje
6 pokojů - 2 lůžka, rádio, sociální zařízení společné vždy pro dva pokoje
1 pokoj - 6 lůžek, sociální zařízení na patře
1 x apartmán de luxe - 3 lůžka, BVT, lednice, vlastní sociální zařízení, satelit, video,trezor, počítač, internet, minibar, telefon
7 x apartmán - 4 lůžka, lednice, vlastní sociální zařízení

Dostupnost - Penzion ATHENA

V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, Westernové městečko (od května do září s programem) apod.

Ubytování Boskovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion ATHENA

Suchý 263,Boskovice 68001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-athena@hotel.cz

Penzion ATHENA - galerie

Penzion ATHENA - Hodnocení

15x
13x
6x
4x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 73%

 • Miluše Veselá

  Ubytování výborné.Jídlo výborné.Smažený řízek ,br.salát,koleno,žebra,oháňka,smaž. vajíčka obložený talř ,to vše jsme stačili ochutnat a moc nám chutnalo.A hlavně velmi ochotný kuchař i číšník a celý personál.

 • Anonym

  výborná dostupnost na koupání

 • Jana Mahovská

  Všechno bylo dobré až na nějaké drobnosti. Nebyla židle na sedění při přezouvání botů. Koupili jsme si ještě malé polštáře protože jsme zvyklí na větší polštáře.

 • Anonym

  Staré ubytovací zařízení z dob socialismu - pionýrské tábory apod. Pokoje čisté, prostředí přírodní. Restaurace typu zakouřená hospoda. Jednu noc se to dá přežít.

 • Dagmar Křeháčková

  Po příjezdu domů jsem zjistila, že jsem ve skříni zapomněla moji oblíbenou bundu. Hned druhý den mi ji ochotná paní Sychrová poslala. Tímto jí ještě jednou děkuji

 • Marta Sluneckova

  Vzhledem k tomu,ze jsme byli ubytováni s malými dětmi mi velmi vadilo,že jídelna byla velmi zakouřená.

 • Veronika Pážiková

  TAk ako na hoteli je bordel špina no hruza a cez steny je počut z vedlajšej izby takmer všetko tak to sa fakt neda nazvat dovolenkou ale nočnou morou ked človek dojde do niečoho takeho.

 • Jana Hudcová

  Byla jsem maximálně sokojena.

 • Jana Čížková

  Hotel je starý a hodně připomíná doby socialismu, na tříhvězdičkový hotel i ošklivé sociální zařízení, které toho už hodněš pamatuje, rozhodně víc než snese. Nicméně všude bylo celkem čisto.