Penzion Niké ubytování Jedovnice

Fotografie uživatelů (16)

Penzion Niké Penzion Niké Penzion Niké zobrazit všechny fotografie

Penzion Niké

Riviera 371, 67906 Jedovnice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Niké **

Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckou jídelnou, venkovní krb a gril, posezení u ohniště, hřiště na odbíjenou a petanque, dětské pískoviště, ruské kuželky a parkoviště. Penzion Niké je umístěn nad rybníkem Olšovec (plocha 42 hektarů), který je proslavený mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Kromě něj jsou tu i další rybníky, např. Budkovan, Vrbový a Dubový. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Kromě toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion Niké

   výběr jídla dle přání mimo jídelní lístek

Okolí - Penzion Niké

Atraktivitu penzionu doplňují služby v rekreační oblasti, obci Jedovnice a okolí – krytý bazén a aquapark v Blansku (cca 15 km vzdálené, výborná dostupnost autobusem), sauna a fitcentrum, tenisové kurty, kuželna, půjčovny kol, lodí a šlapadel. Nedaleký Vyškov nabízí dinopark, či ZOO. Pro všechny milovníky cykloturistiky se tu nachází spousta příležitostí poznat krajinu z kola nebo  i na bruslích či pěšky.Terén tu není příliš kopcovitý, takže je vhodný i pro méně náročné sportovce. Kolo lze uschovat v penzionu. V okolí Jedovnic se nachází  spoustu dalších  aktivit, zábavy a možností využití volného času, jako je minigolf, lanový park, lezecká stěna,  či návštěva Skalního  Mlýna, Punkevní  jeskyně, Byčí Skála či  propast Mocacha. V blízkém okolí se  nachází Westernové městečko Boskovice, či výlety  na zámky, hrady či  na rozhlednu ve Veselicích nebo Máchův památník v Olomučanech. V okolí Moravského Krasu a  speciálně Jedovnic, které se nachází přimo v srdci Moravského Krasu, najdete nejen krásnou a čistou přírodu, ale  i nespočetně množství tipů na jedinečné výlety. Atraktivitu  umístění penzionu  dokresluje i  25 km vzdálené Brno.

Dostupnost - Penzion Niké

Penzion Niké je umístěn nad rybníkem Olšovec (plocha 42 hektarů), který je proslavený mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Kromě něj jsou tu i další rybníky, např. Budkovan, Vrbový a Dubový. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Kromě toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing.

Další informace

Ubytování s dětmi je možné pouze pro děti starší 3 let. 

Vyberte si nabídky ubytování Jedovnice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Niké

Riviera 371,Jedovnice 67906

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: nike-penzion@hotel.cz

Penzion Niké - galerie

Penzion Niké - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz