Hotel Riviera ubytování Jedovnice

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Riviera Hotel Riviera Hotel Riviera zobrazit všechny fotografie

Hotel Riviera

Riviera čp.595, 67906 Jedovnice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Riviera **

Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Jedovnice jsou nejznámější oblastí rekreace a vodních sportů v Moravském krasu. Je základnou pro cesty za poznáním Moravského krasu, historických a kulturních památek okresu Blansko,města Brna, Slavkova a jejich okolí. Hotel Riviera je postaven na levém břehu rybníka Olšovce, obklopen lesy. Prostředí působí jako oáza klidu a pohody. Jeho poloha umožňuje širokou paletu vodních sportů a rekreace na březích našeho největšího rybníka Olšovce ( 42 ha ). Pro hosty, hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový,přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, navazujících na jižní část rekreační oblasti.Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizačními vlivy, což umožnuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření.

Ceny uvedené v sekci ceník jsou uvedeny za osobu (dospělá osoba / dítě )/ ubytování vč. polopenze. Hotel Riviera se nachází v samotném centru Moravského krasu v městysu Jedovnice na levém břehu rybníka "Olšovec".

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Riviera

Kapacita 20 pokojů dvoulůžkových s možností pevné přistýlky.Na každém pokoji umyvadlo s teplou a studenou vodou,WC a s balkonem s překrásným výhledem na rybník "Olšovec".Na některých pokojích nově televize s kabelovým příjmem.Možnost WIFI.

Gastronomie - Hotel Riviera

Snídaně podávána formou teplého a studeného bufetu.Večeře jednotná/polévka,hlavní chod,dezert/.

Okolí - Hotel Riviera

Moravský kras,koupání v rybníku "Olšovec",rybaření,vodní sporty,v okolí zámky Lysice,Rájec Jestřebí,Boskovice.Hrady Boskovice,Perštejn.

Dostupnost - Hotel Riviera

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 12000 m Letiště: 25000 m

Další informace

Pobyty pro školy v přírodě,školní výlety,pobyty pro seniory,svatby,oslavy,rauty,konference až pro 200 osob s rautem,diskotékou.

Máte-li zájem o další ubytování Jedovnice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Riviera

Riviera čp.595,Jedovnice 67906

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: riviera@hotel.cz

Hotel Riviera - galerie

Hotel Riviera - Hodnocení

5x
1x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 78%

  • Lubomír Kubín

    Vše,tak ,jak má být.OK.