Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče ubytování Hustopeče

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Fotografie uživatelů (31)

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče zobrazit všechny fotografie

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Husova 8, 69301 Hustopeče

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče ****

Wine Wellness Hotel Centro **** se nachází v Hustopečích ve městě vína a mandlí, které se promítají i v samotném hotelu. Jedinečné Wine Wellness je v České republice prvním zařízením, jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury. Hotelová Amande restaurant komponuje mandle do svých pokrmů spojujících tradiční moravskou kuchyni s francouzským šarmem. Hotel nabízí komfortní ubytování s celkovou kapacitou 117 lůžek, konferenční prostory až pro 250 osob, vinný sklípek, milovníci piva a tradiční kuchyně si přijdou na své v Pivnici Panský dvůr, k dispozici je rovněž Centro club s kuželkovými dráhami, šipkami i billiardem pro zkrácení volného času během nepříznivého počasí. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Hotel nabízí ubytování v celkem 55 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC, velkou LCD TV s rozsáhlou nabídkou programů, telefonem, minibarem, WiFi připojením a jsou zabezpečeny elektronickým zámkovým systémem.

Gastronomie - Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Součástí objektu je restaurace, pivnice, kavárna, 2 venkovní posezení, venkovní gril. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek s nabídkou degustace vína s výkladem odborného sommeliéra a cimbálové muziky. Pestrá nabíka míchaných nápojů, káv a českých specialit.

Okolí - Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Hotelové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, kulečník, stolní fotbal, šachový stolek. Malebná příroda zpestřená nesčetnými vinohrady je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, vodní sporty, tenis, turistika). Svou strategickou polohou je hotel Centro oblíben jak k rodinným dovoleným tak k firemním či skupinovým akcím.

Dostupnost - Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Hotel Centro se nachází přímo v srdci jižní Moravy v Hustopečích, na dálnici D2 - cca 25 km jižně od Brna ve směru na Bratislavu, exit 25.

Další informace

V srdci vinařské oblasti jižní Moravy najdete unikátní Wine Wellness Hustopeče. Vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.

Ve Wine Wellness Hustopeče naleznete za recepcí „Suchou zónu“, která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Projdete-li šatnami, po Vaší pravé ruce naleznete Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů. Další skvělou možností je Masérská místnost s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše maximální pohodlí při masáži. Jsme zaměřeni na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Vítanou změnou je pak Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje. Za nimi se nalézá Odpočinková zóna, jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic.

Po schodech o patro níže na Vás čeká „Mokrá zóna“, ve které si můžete libovolně vybrat, který druh lákadel vyzkoušíte. Je zde Whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, doladěnou skvostným vitrážním oknem. Dále následuje „Saunový svět“, kde naleznete 4 druhy saun, ochlazující vědro či sprchy, které umí závalový déšť. Finská sauna voní smrkovým dřevem a je zde teplota 80-95 °C s vlhkostí 3-12%. Kneippova vinařská stezka, se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, výborně napomáhá rekonvalescenci cévního aparátu dolních končetin, zvláště na těžké nohy a slouží jako prevence křečových žil.

Solná vinná lázeň, která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody. Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.

Hotel Centro disponuje konferenčními prostory pro 10 – 220 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání. Konferenční salonky jsou moderním a historickém stylu. Salonky se dají využít také k rodinným oslavám a svatbám.

Vyberte si nabídky ubytování Hustopeče. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Husova 8,Hustopeče 69301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-centro@hotel.cz

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče - galerie

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče - Hodnocení

32x
10x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

 • Michaela Homová

  Pobyt byl velice příjemný a v krásném prostředí. Jednání se společností Spa.cz bylo rychlé, plynulé a bez problému.

 • Zbyněk Láznička

  pm

 • Anonym

  A

 • Anonym

  Hotel má velmi výhodnou polohu ve vztahu ke všem přitžlivým místům a aktivitám Hustopečí. Nabízí dostatečné soukromí, skvělou kuchyni za velmi přátelské ceny a s obdivuhodně přívětivým personálem. V mokré zóně se občas sejde více lidí, ale prostředí je natolik příjemné, že se tam všichni domluví. je to velmi příjemné místo, pro prodloužený víken skvělé a pro delší pobyt určitě dobré.

 • Petr Kaiser

  Skvělý zážitek, všem doporučuji

 • Ing. Antonín Vít

  čistota - drobné nedostatky v restauraci - pavučiny

 • Lubomír Klimeš

  Hotel blízko centra města s příjemným personálem. Slusžby byli na vysoké úrovni. Pobyt předčil naše očekávání.

 • Anonym

  Super :-)

 • Světlana Lokočová

  Pobyt nás nezklamal, zrelaxovali jsme, odpočinuli si. Vinné wellnes = zajímavý nápad na jižní Moravě, vyzkoušeli jsme zábal i masáž, obé příjemné. Personál byl velice vstřícný, ochotný. Vše je v novém, samozřejmě je třeba některé věci doladit (žaluzie v koupelách, by zvenčí nebylo vidět), ale to je v procesu a v dohledné době bude hotovo. Takže s pobytem spokojenost a můžeme doporučit!

 • Jan Jiskra

  K pobytu mám tyto výhrady :chybí župan a pantofle na pokojích, pokud chcete navštívit wellnes centrum v hotelu , tak se musíte pořád oblékat a svlékat. Největší problém je , že wellnes je otevřený až od 16:00 hodin , takže pobyt v hotelu v této pauze není , co dělat. Pak se tam nahrodí tolik lidí , že se nestíhají pořádně provádět nabízené služby. Nabídka služeb neodpovídá skutečnosti. Wellnes prostory jsou krásně a nově zařízené , ale využité jen na 50% ,protože se otevírá v pozdních odpoledních hodinách. Jídlo výborné. Nevím ,zda se do hotelu někdy vrátíme.

Celkem záznamů: 15
1 2