Hotel Eliška ubytování Mikulov

Fotografie uživatelů (8)

Hotel Eliška Hotel Eliška Hotel Eliška zobrazit všechny fotografie

Hotel Eliška

22. dubna 1000/28, 69201 Mikulov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: eliska-mikulov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Eliška ***

Hotel Eliška se nachází v blízkosti historického centra jihomoravského městečka Mikulov. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti, kongresový sál pro 120 osob, konferenční místnost pro 60 osoba a TOP manažerskou místnost pro 26 osob, Irská hospoda O´Hara a vinný sklep. Kamerami střežené parkoviště je pro hotelové hosty zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Eliška

Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, telefonem a připojením na internet. Ve Standart Plus pokojích je navíc lednička, apartmány mají sociální zařízení s vanou.

Gastronomie - Hotel Eliška

Součástí hotelu je Irská hospoda O´Hara (kapacita 75 osob)a pro skupiny je k dispozici Vinný sklep Eliška s otevřeným krbem a vinotékou (kapacita 90 osob).

Okolí - Hotel Eliška

Hotel je umístěn v blízkosti historického náměstí, z hotelu je výhled na dominanty Mikulova - sv. Kopeček a zámek Mikulov.

Dostupnost - Hotel Eliška

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Hotel zajišťuje exkurze do Vinařství Volařík - informace o zpracování vína, ochutnávka vín přímo z výroby.

Máte-li zájem o další ubytování Mikulov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Eliška

22. dubna 1000/28,Mikulov 69201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: eliska-mikulov@hotel.cz

Hotel Eliška - galerie

Hotel Eliška - Hodnocení

36x
11x
11x
2x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

 • Anonym

  děravé ručníky a nefungující lampičky u postelí,žádné žaluzie v oknech a hučící televizor.

 • Petr Samaj

  V pripade standardniho poskytnuti snidane by nebylo co resit.

 • wojciech gasior

  Zepsuty telewizor, brak swiatla dzialajacego przy lozku. Opryskliwy personel, smiejacy sie po wreczeniu parasola, ktory byl zepsuty, a lalo porzadnie.

 • Jiří Linhart

  Veškeré služby byly na úrovni hodnocení.

 • Václav Špalek

  Personál bohužel lhostejný,informace neúplné. Vstup do hotelu neošetřený- v noci do hotelu vnikla cizí osoba, budila nás boucháním na dveře v 5 hod. ráno. Vysvětlení od personálu nelze akceptovat ! Dolní vchod do hotelu i v noci odblokovaný, vysvětlení že máme na klíčích i čip od dolních dveří jsme dostali až po incidentu. Nechápu, proč jsou dveře odblokované a umožňující vstup do hotelu mimo kontroly recepce, když by mohly být bez problému blokované trvale - hosté mají čip a ostatní nemají v hotelu co pohledávat. Je mi líto, že musím tuto nepříjemnou událost zveřejnit. Pokazila nám dojem z jinak velmi hezkého hotelu. K čistotě a vybavení nemáme žádné připomínky, nebýt zmíněného incidentu, byli bychom s pobytem vcelku spokojeni. Parkování bylo bezproblémové a pohodlné. Stravování(snídaně) bylo pestré a v pěkném prostředí- rádi pochválíme. Protože ta noční událost byla víc než nepříjemná, požaduji od hotelu vysvětlení a informaci o opatřeních, která zabrání opakování takových příhod. Opravdu bych to nikomu dalšímu nepřál.

 • Dita Krčmářová

  Za pozitivum hotelu považuji bezplatné připojení na internet a příjemné prostředí hotelu a pokojů.Za negativum považuji,že v hotelu neexistuje restaurace.Velice špatný dojem ve mě jen zanechalo, že jsme se po příjezdu do hotelu jen velmi ztěžka orientovali.Špatně je označen 2.vjezd na parkoviště hotelu a nejobtížnější bylo najít recepci po příjezdu z dolního vjezdu. Jinak se nám pobyt v hotelu líbil, má dobrou dostupnost do centra města a příjemné prostředí.

 • Miroslav Jirák

  Personál je milý, vstřícný požadavkům hostů, možnost bezpečného parkování v uzavřeném dvoře, velmi bohatá a chutná bufetová snídaně, VIP pokoje prostorné, vkusně a pohodlně zařízené. Před pobytem doporučuji ověřit si rezervaci v recepci hotelu.

 • Josef Vaic

  Hotel je hezký a na pěkném místě. Celkový dojem zkazila plíseň a "broučci" na toaletě. Jednalo se totiž bezbariérový pokoj pro tělesně postižené (o čemž jsme nebyli předem informováni)a na toletě byla špatně vyspádována podlaha, takže již v minulosti docházelo k tomu, že odvod vody ze sprchového koutu byl nedostatečný a voda pronikala do dřevotřískových zárubní a nohou u stolku, kde tyto části plesnivěly. První noc byla klidná, ale druhá noc byla velmi rušná, neboť ve vedlejším podniku byla "pyžamová párty", která trvala až do ranních hodin. Spánek tedy nebyl skoro žádný.

 • Kateřina Mařáková

  Byli jsme maximálně spokojeni. Hotel je krásný a cena hotelu by se vzhledem k okolnostem předpokládala i vyšší. Personál byl milý a ochotný a pokoje byly pěkné. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě se tam zase někdy vrátíme... prostě 100% :-)

 • jan cerny

  Nový objekt,bezproblémové parkování,výborný Irisch Pub! Personál by dle mě mohl více "prodat" co vše lze v hotelu i v Mikulově najít.Dát doporučení.

Celkem záznamů: 18
1 2