Boutique hotel Tanzberg ubytování Mikulov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Boutique hotel Tanzberg

Fotografie uživatelů (8)

Boutique hotel Tanzberg Boutique hotel Tanzberg Boutique hotel Tanzberg zobrazit všechny fotografie

Boutique hotel Tanzberg

Husova 8, 69201 Mikulov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-tanzberg@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Boutique hotel Tanzberg ***

Boutique Hotel Tanzberg je moderní hotel s celoročním provozem. Je umístěný v krásném prostředí centra jihomoravského města Mikulov, které se nachází nedaleko hraničního přechodu s Rakouskem na silnici E 461. Celý region je proslulý svým přírodním bohatstvím (biosférická rezervace Pálava, lednicko - valtický areál - památka UNESCO, lužní lesy, bílé skály, vinice), ale i četnými historickými památkami. Mikulovsko spolu se sousedním Hodonínskem reprezentuje nejvýznamnější vinařskou oblast České republiky. Region proslul i díky udržování mnoha lidových tradic: každoroční místní hody, vinobraní, folklórní slavnosti a mnoho dalších. Moderně vybavený hotel nabízí ubytování v 17 pokojích s celkem 42 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, připojením na internet, welcomedrinkem, varnou konvicí. Kapacita: * 1 jednolůžkový pokoj * 8 dvoulůžkových pokojů * 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky * 2 apartmány

Zaslat poptávku

Pokoje - Boutique hotel Tanzberg

Moderně vybavený hotel boutiquového typu nabízí ubytování přímo v centru Mikulova, pět minut chůze od hlavního náměstí.                                                           K dispozici je 17 komfortních pokojů s celkem 41 lůžky.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, koupelnovou kosmetikou, WIFI připojením na internet, přivítacím drinkem (minerální voda, čaj a káva), varnou konvicí, plazmovou TV, pracovním stolem, sedací soupravou. 

kapacita: 

1 jednolůžkový pokoj 8 dvoulůžkových pokojů 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky 1 apartmán MAHARAL

Gastronomie - Boutique hotel Tanzberg

Součástí hotelu je Restaurant Marcela Ihnačáka, vynikající kuchyně pod vedením známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka nabízí různorodé specility národních kuchyní z čerstvých surovin a vlastních bylinek. k dobrému jídlu nechybí výběr vín nejlepším místních vinařů.  

Ubytování Mikulov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Boutique hotel Tanzberg

Husova 8,Mikulov 69201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-tanzberg@hotel.cz

Boutique hotel Tanzberg - galerie

Boutique hotel Tanzberg - Hodnocení

22x
19x
3x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    personál OK, komplikovanější parkování, ne zrovna ideální přístup k pokoji v podkroví, jinak OK