Restaurace a pension Kadlcův mlýn ubytování Brno

Fotografie uživatelů (11)

Restaurace a pension Kadlcův mlýn Restaurace a pension Kadlcův mlýn Restaurace a pension Kadlcův mlýn zobrazit všechny fotografie

Restaurace a pension Kadlcův mlýn

Mariánské údolí 2169/3, 62800 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: restaurace-pension-kadlcuv-mlyn@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Restaurace a pension Kadlcův mlýn

Kadlcův mlýn je restaurace a penzion nacházející se v Mariánském údolí v Brně. Toto místo představuje jedinečné skloubení klidné přírody a bezprostřední blízkosti městaBrna.

Přestože jde o součást městské části Brno-Líšeň a z centra města sem dojedete za malou chvíli, nabízí Mariánské údolí krásnou lesnatou krajinu a četné vodní plochy.  Jde o častý cíl víkendových výletů Brňanů. Nachází se zde několik jeskyní a rozsáhlá chatová oblast.

Objekt restaurace a penzionu Kadlcův mlýn je postaven na původním půdorysu stejnojmeného mlýna, který zde stojí již bezmála tři století.

Penzion zajistí ubytování až pro 36 osob v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Restaurace nabízí jídla české kuchyně, výhodná menu, rozvoz poledního menu a rozsáhlé venkovní prostory.

Restaurace a penzion Kadlcův mlýn je ideálním místem pro oslavy, rauty, svatby, školení nebo letní grilování. Nabízíme vám pro uspořádání soukromých oslav zastřešenou pergolu s výčepem a grilem až pro 60 osob.

Zaslat poptávku

Pokoje - Restaurace a pension Kadlcův mlýn

Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a disponuje kapacitou 37 osob. Vybavení penzionu zahrnuje WiFi s připojením k internetu a na některých pokojích je televizor.

Gastronomie - Restaurace a pension Kadlcův mlýn

Hlavní sál restaurace má kapacitu 45 míst, navíc jsou vám k dispozici další salonky vhodné pro 18, 22 nebo až 50 osob. V teplejších částech roku lze také využít venkovní terasu u vstupu do restaurace pro 30 osob a zahradní altán s výčepem pro 60 osob.

Služby restaurace:

Restaurace nabízí především jídla domácí kuchyně a výhodné polední menu. Restaurace Kadlcův mlýn je ideálním místem pro řadu akcí:

-Letní grilování

-Rodinné oslavy

-Svatby

-Rauty

-Pořádání školení a firemních akcí – k dispozici projektor a plátno

Ve vybavení restaurace nechybí kulečník, šipkový automat ani stolní fotbálek.

Hledáte-li v klidné přírodě v bezprostřední blízkosti Brna místo pro večeři, rodinnou oslavu, školení či svatbu, jen těžko můžete vybrat lépe. Navštivte restauraci Kadlcův mlýn!

Ubytování Brno – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Restaurace a pension Kadlcův mlýn

Mariánské údolí 2169/3,Brno 62800

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: restaurace-pension-kadlcuv-mlyn@hotel.cz

Restaurace a pension Kadlcův mlýn - galerie

Restaurace a pension Kadlcův mlýn - Hodnocení

4x
3x
0x
0x
0x