On Air Hotel ubytování Ostopovice

Fotografie uživatelů (13)

On Air Hotel On Air Hotel On Air Hotel zobrazit všechny fotografie

On Air Hotel

Lípová 16a, 66449 Ostopovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

On Air Hotel ***

On Air Hotel se nachází na klidném místě 1 kilometr (minuta jízdy) od Brna a nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Automobily je možné parkovat zdarma vedle hotelu nebo na placeném uzavřeném parkovišti s vyhrazeným parkovacím stáním.

Hotelová zahrada, gril, internet zdarma, nekuřácké prostředí, úschovna jízdních kol, platba za ubytování předem na účet nebo v hotovosti při předání pokoje.

On Air Hotel

Ocení kromě firemní klientely také rodiny s dětmi a zájemci o turistiku. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada.

Zaslat poptávku

Pokoje - On Air Hotel

Vybavení všech pokojů - televizor s dálkovým ovladačem, kabelová televize Wi-Fi, připojení k internetu, kabelové připojení k internetu, nábytek, lůžka, skříně, křesla, stolek, noční stolky, lampičky, toaleta, sprchový kout, umyvadlo.

Gastronomie - On Air Hotel

250 m od hotelu se nachází výborná místní restaurace.

Okolí - On Air Hotel

V okolí hotelu naleznete místní restauraci vzdálenou 245 m, dále obchod s potravinami, který je vzdálen 100 m od hotelu, případně hypermarket Tesco 4,6 km.

Navštívit lze například přírodní park Bobrava vzdálený 6,2 km automobilem, případně 60ti minutovou procházkou lesem. Dále je možné navštívit hrad Špilberk (9,8 km), vilu Tugendhat (13 km), hrad Veveří (24km). Brněnské výstaviště je vzdálené 7,5 km. Případně je možná relaxační procházka do lesa, který je dostupný do 150 m od hotelu.

Dostupnost - On Air Hotel

Na zastávku autobusů je to 190 metrů. Hlavní vlakové a hlavní autobusové nádraží je vzdálené 7,2 km.

Další informace

K relaxaci lze využít také prostornou zahradu, která se nachází za hotelem. Na zahradě je také zdarma pro hosty k dispozici velký altán s venkovním posezením a grilem. K dispozici je také dětské pískoviště.

Ubytování Ostopovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

On Air Hotel

Lípová 16a,Ostopovice 66449

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: on-air@hotel.cz

On Air Hotel - galerie

On Air Hotel - Hodnocení

13x
3x
2x
0x
0x