Hotel Žabčice ubytování Žabčice

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Žabčice Hotel Žabčice Hotel Žabčice zobrazit všechny fotografie

Hotel Žabčice

Přísnotická 550, 66463 Žabčice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Žabčice ****

Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s wellness službami. Vyzkoušet můžete například vířivku, saunu nebo různé druhy masáží a peelingů.

Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové resturaci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici.

Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Žabčice

Moderní hotel Žabčice nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích s přistýlkou, čtyřech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech apartmánech. Každý z pokojů je zařízen moderním nábytkem a součástí je televizor, vysokorychlostní připojení k internetu, lednice a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Celý hotel je bezbariérový, disponuje i jedním dvojlůžkovým bezbariérovým pokojem.K dispozci je zapůjčení dětské postýlky a domácim mazlíčkům je vstup povolen. Objekt moderního Hotelu Žabčice je nekuřácký.

Gastronomie - Hotel Žabčice

Naše nekuřácká restaurace a kuřácká pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den v restauraci také podáváme polední menu. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou vinárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.

Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.

I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…

Kapacita restaurace je 70 míst + 50 letní zahrádka.

Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.

Kapacita vinárny je 60 míst.

Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část.

Dostupnost - Hotel Žabčice

Hotel v obci Žabčice je snadno dostupný po dálnici směrem z Brna na Vídeň.

Žabčice jsou také pohodlně dostupné vlakem jak z Brna, tak z opačné strany z Břeclavi.

Ubytování Žabčice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Žabčice

Přísnotická 550,Žabčice 66463

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zabcice@hotel.cz

Hotel Žabčice - galerie

Hotel Žabčice - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x