Hotel Komorní hůrka ubytování Cheb

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Komorní hůrka

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Komorní hůrka Hotel Komorní hůrka Hotel Komorní hůrka zobrazit všechny fotografie

Hotel Komorní hůrka

Komorní Dvůr 45, 35002 Cheb

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Komorní hůrka ****

Klientům hotelu Komorní Hůrkajsou k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se „zřetelem“ na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, který je vybaven masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool je vybaven více než 100 tryskami. Zcela jedinečné jsou sauny, které patří k bazénové části. Finská sauna je v provedení nejkvalitněji zpracovaného cedru.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Komorní hůrka

Ke standardnímu vybavení pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem.

Gastronomie - Hotel Komorní hůrka

Restaurace je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují pořádat semináře, školení či jiné akce. Využití LC displeje.

Restaurace má 100 míst k sezení, při vhodném počasí též letní terasu.

Okolí - Hotel Komorní hůrka

Klidný romantický hotel Komorní hůrka**** s klidnou rodinnou atmosférou na hranici chráněné přírodní památky. Ve spolupráci s Golf Resort Františkovy Lázně k.s. jsme připravili několik podob spojení relaxace a golfu.

V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století.

Další informace

Parkovné od 5 dnů zdarma.

Psi - malá plemena na dotaz.

Máte-li zájem o další ubytování Cheb, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Komorní hůrka

Komorní Dvůr 45,Cheb 35002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: komornihurka@hotel.cz

Hotel Komorní hůrka - galerie

Hotel Komorní hůrka - Hodnocení

23x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 98%

 • Lenka Musilová

  Vše bylo perfektní, nad naše očekávání. Zase přijedeme.

 • Kateřina Kocourová

  Hotel je zaměřen na seniorskou klientelu z Německa. Pro welness pobyty chybí koncepce a nabídka služeb. Za celý pobyt jsem měla nejúžasněji namasírovaná, vypeelingovaná a nadvakrát zabalená záda, ale chybí mi péče o dekolt, nabídka kosmetických procedur, manikúra, masáže na zhubnutí, cvičení s trenérem. V neděli nejsou procedury žádné, což u wellness víkendu je půlka pobytu. Bazén se zavírá v osm ... proč?

 • Boris Letocha

  Určitě přijedeme znovu, ale s vnoučaty asi ne - chtělo by to zařadit do jídelníčku i nějaké dětské jídlo v případě dětských návštěvníků.

 • Anonym

  Chování personálu je velmi profesionální. Služby odpovídají standardu hotelu. Slabší byla stránka stravovací. Služby SPA jsou na nejvyšší možné úrovni. Vřele doporučuji. Dobrý poměr Cena/kvalita.

 • Mirka Vacková

  Hotel Komorní Hůrka mohu všem vřele doporučit vše na jedničku.

 • Jiří Klimeš

  Vše tam bylo skvělé, jen občas se mi stalo, že někteří zaměstnanci při prvním kontaktu s klientem automaticky spustí německy. Jsme přece v Česku, doma! Ostatní připomínku jsem vyřídil s provozní, doufám, že bude akceptována. A už teď se těším na příští pobyt! S pozdravem Jiří Klimeš

 • Stanislav Skoupý

  Velmi pěkný, nový hotel, milý, vstřícný personál, jak restaurace tak Wellnes.

 • Zděna Sazková

  Pobyt v hotelu i se všemi službami byl perfektní až na pedikuru,která provedením neodpovídala nastavené úrovni ostatních služeb.Chování personálu bylo velmi milé, vstřícné až nad rámec svých povinností.Tento hotel doporučím i svým známým.

 • Dana Knopová

  Úžasně čistý komfortní hotel s velice příjemným personálem, profesionální přístup, wellness skvělý, bazén, whirpool a tři sauny úžasné, všude pořádek a čistota.

 • Anonym

  Se službami v tomto hotelu jsme byly maximálně spokojeny.

Celkem záznamů: 12
1 2