Lázeňský hotel BELVEDERE ubytování Františkovy Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Lázeňský hotel BELVEDERE

Fotografie uživatelů (19)

Lázeňský hotel BELVEDERE Lázeňský hotel BELVEDERE Lázeňský hotel BELVEDERE zobrazit všechny fotografie

Lázeňský hotel BELVEDERE

Dr.Pohoreckého 20, 35101 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ldbelvedere@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lázeňský hotel BELVEDERE ***

Svou výbornou polohou vám nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Při snídani, obědě či večeři naše slova jen potvrdíte při pohledu z hotelové restaurace, která svým panoramatickým výhledem láká na procházku po Isabelině promenádě. Budeme o vás pečovat v čele s týmem profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. K vaší pohodě a dobré náladě přispějí též nedělní taneční odpoledne, malé koncerty nebo denní bar. - Procedury přímo v hotelu - Hotel umístěn v lázeňském centru - Neomezený vstup do Aquafora (po - pá) (Nově od 2013!) - Františkolázeňská pečeť kvality - Garantujeme využití původních františkolázeňských přírodních zdrojů - Státem schválené a certifikované zdravotnické zařízení - Lékař v objektu - 24 hodin lékařská pohotovost Hotelová zařízení a služby: - 29 dvoulůžkových pokojů - 37 jednolůžkových pokojů - 1 apartmán - Bar, Terasa - Výtah - Soukromá zahrada (Nově od 2013!) - Parkování u hotelu * - Neomezený vstup (Po - Pá) na Aquafora - světa vody a relaxace (Nově od 2013!) - Internetový koutek, denní tisk v NJ * (Nově od 2013!) - Knihovna s knihami v němčině (Nově od 2013!) - Fitness, pronájem kol a hůlek na nordic walking * (Nově od 2013!) - Praní a žehlení prádla * - Kulturní akce * - DVD půjčovna * (Nově od 2013!) Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny: - Sprcha - WC - Vysoušeč vlasů - Župan (na vyžádání) - Přístup k internetu (za poplatek, bezplatné připojení na internet v lobby) - TV s mezinárodními kanály - Lednice a trezor. V závislosti na umístění v pokoje, může mít host výhled buď do parku, na Husovu ulici, nebo v některých pokojích kategorie Economy Plus a Standard na dvůr a zahradu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lázeňský hotel BELVEDERE

37 jednolůžkových pokojů a 29 dvoulůžových pokojů a jeden apartmán. Součástí pokojů je koupelna ( sprcha ) a WC. Ve skříních najdete uzamykatelné trezory. Část pokojů je s balkónem.

Gastronomie - Lázeňský hotel BELVEDERE

Možnost stravování přímo v domě. Hotelové snídaně - výběr z rautového stolu. Nabídka teplé snídaně. Možnost plné penze nebo polopenze.

Okolí - Lázeňský hotel BELVEDERE

Okolí je rovinaté. Vhodné pro pěší turistiku. Výborné podmínky pro cykloturistiku. Možnost zapůjčení kol nebo nordic walking holí. 7 km od města Cheb, nedaleko hranic s Německem. Přírodní rezervace: SOOS, Komorní hůrka.

Dostupnost - Lázeňský hotel BELVEDERE

Vlakem nebo autobusem.

Další informace

- Procedury přímo v hotelu - Hotel umístěn v lázeňském centru - Neomezený vstup do Aquafora (po - pá) (Nově od 2013!) - Františkolázeňská pečeť kvality - Garantujeme využití původních františkolázeňských přírodních zdrojů - Státem schválené a certifikované zdravotnické zařízení - Lékař v objektu - 24 hodin lékařská pohotovost Hotelová zařízení a služby: - 29 dvoulůžkových pokojů - 37 jednolůžkových pokojů - 1 apartmán - Bar, Terasa - Výtah - Soukromá zahrada (Nově od 2013!) - Parkování u hotelu * - Neomezený vstup (Po - Pá) na Aquafora - světa vody a relaxace (Nově od 2013!) - Internetový koutek, denní tisk v NJ * (Nově od 2013!) - Knihovna s knihami v němčině (Nově od 2013!) - Fitness, pronájem kol a hůlek na nordic walking * (Nově od 2013!) - Praní a žehlení prádla * - Kulturní akce * - DVD půjčovna * (Nově od 2013!) Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny: - Sprcha - WC - Vysoušeč vlasů - Župan (na vyžádání) - Přístup k internetu (za poplatek, bezplatné připojení na internet v lobby) - TV s mezinárodními kanály - Lednice a trezor. V závislosti na umístění v pokoje, může mít host výhled buď do parku, na Husovu ulici, nebo v některých pokojích kategorie Economy Plus a Standard na dvůr a zahradu

Ubytování Františkovy Lázně – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Lázeňský hotel BELVEDERE

Dr.Pohoreckého 20,Františkovy Lázně 35101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ldbelvedere@hotel.cz

Lázeňský hotel BELVEDERE - galerie

Lázeňský hotel BELVEDERE - Hodnocení

13x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Jiří Drbal

  Byli jsme velice spokojeni jak s hotelem tak se všemi službami doporučuji.

 • Blanka Chmelařová

  V hotelu jsem byla velmi spokojená, i když jsem v něm trávila jen 4 noci. Vřele ho doporučím všem známým. Děkuji

 • Daniela Puchmeltrová

  Byla jsem velmi spokojená jen můj dojem trošku kazí problém s parkováním při odjezdu. Před hotelem nebylo ani jedno volné místo na naložení zavazadel.

 • Marie Pospíšilová

  S pobytem v hotelu Belvedere jsme byli maximálně spokojeni, ubytování,stravování a zvláště ochota personálu ve všech směrech naprosto na úrovni. Bezproblémová byla rovněž rezervace pobytu v časovém předstihu. Protože pracuji jako učitelka, mám čas pro rekreaci omezen pouze na školní prazdniny, což mě bylo rovněž v případě vašeho hotelu splněno. Děkuji všem, kteří se na našem krásném Velikonočním pobytu podíleli.

 • Věra Sekavová

  se službami lázeňského hotelu Belveder jsme byli velmi spokojeni

 • Štěpánka Kanatová

  Nemám připomínky.

 • Barbora Maršíčková

  Velmi příjemný, pěkně vybavený, tichý lázeňský hotel, na strategickém místě.