Spa resort Centrální lázně ubytování Mariánské Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Spa resort Centrální lázně

Fotografie uživatelů (20)

Spa resort Centrální lázně Spa resort Centrální lázně Spa resort Centrální lázně zobrazit všechny fotografie

Spa resort Centrální lázně

Goethovo náměstí 1, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lazensky-hotel-centralni-lazne@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Spa resort Centrální lázně ****

V současné době je celý areál po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování je zajištšno ve 160 pokojích různého typu.

Komplex 3 bazénů římských lázní s protiproudy, whirlpool, sauna, fitness centrum, parní koupel, Kneipova metoda, sanarium.

Místnosti pro relaxaci a odpočinek – zaručeno dostatek soukromí a klidu pro hotelové hosty. Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, kadeřník, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž.

Komplexní léčebná terapie: všechny léčebné procedury v hotelu, kdy se využívají pouze přírodní léčebné zdroje, hydroterapie v římských lázních.

Zaslat poptávku

Pokoje - Spa resort Centrální lázně

Komfort: Sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi - připojení na internet, minibar, sejf, fén, župan. Superior: Sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi - připojení na internet, minibar, sejf, fén, župan. Výhled na park. Junior Suite: Sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi - připojení na internet, minibar, sejf, fén, župan, frotte pantofle. Výhled do parku. Velký rohový pokoj nebo pokoj s výklenkem, pohodlný sedací koutek. Apartmá: Vana, televize, telefon, Wifi - připojení na internet, minibar, sejf, fén, župan, frotte pantofle. Oddělený obývací pokoj a ložnice, kuchyňský kout. Vhodné pro rodiny s dětmi, možnost propojení se sousedním dvoulůžkovým pokojem Superior, možnost přistýlky. Výhled do parku.

Gastronomie - Spa resort Centrální lázně

Restaurace Goethe: česká a mezinárodní kuchyně, dietní koutek, snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované, včetně výběru salátů. Lobby bar: otevřeno denně, příjemná atmosféra, vždy čerstvé dezerty přímo z hotelové cukrárny

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Spa resort Centrální lázně

Goethovo náměstí 1,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-hotel-centralni-lazne@hotel.cz

Spa resort Centrální lázně - galerie

Spa resort Centrální lázně - Hodnocení

7x
2x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Jan Kašpar, Ing.

    Objednání pobytu a jeho zajištění ze strany Spa.cz bylo naprosto bezproblémové a časově vyhovující. Ubytování, stravování, lázeňské a wellness služby plně odpovídaly nabídce.

  • Eva Karafiátová

    Ráda bych poděkovala personálu lázeňského domu za perfektní péči o naši 75ti letou maminku, mimořádný dík paní doktorce MUDR. Dvořanové za vstřícnost, empatii a ochotu, se kterou se naší mamince věnovala. Lenka Karafiátová, Písek

  • Zdeněk Nový

    Byli jsme velice spokojeni zvláště se setřičkami při procedurách. S jejich přístupem a chováním, což v lázních, kam jezdí zahraniční klientela, není pokaždé zvykem. Zažili jsme to v lázních na jihu Čech.
velikonoce-wellness-pobyt