horská chata Matfyz ubytování Jáchymov

Fotografie uživatelů (11)

horská chata Matfyz horská chata Matfyz horská chata Matfyz zobrazit všechny fotografie

horská chata Matfyz

Okružní 15e, Mariánská, 36301 Jáchymov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

horská chata Matfyz

Vybavení chaty Teplá voda, úschovna lyží, kol, WC a sprchové kouty společné pro 2 až 3 pokoje, TV, rádio, půjčovna deskových her. Celoroční dostupnost s parkováním u objektu.

Zaslat poptávku

Pokoje - horská chata Matfyz

Pokoje: 1x třílůžkový, 5x čtyřlůžkový, 2x pětilůžkový a jeden třílůžkový pokoj v rezervě. Celkem tedy nabízí ubytování pro 35 + 3 osoby

Gastronomie - horská chata Matfyz

Nekuřácká restaurace na chatě Na sluníčku s ping-pongem, šipkami, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem...

Polopenze, plná penze či jiná strava dle dohody.

Po dohodě: stravovací program pro dětské zájezdy, speciální programy, akce na přání.

Okolí - horská chata Matfyz

Jehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.

Dostupnost - horská chata Matfyz

Přímo k chatě, možnost dojezdu i v zimě. Autobusová zastávka v obci -200metrů.

Další informace

V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky 19 Kč/osobu/den. Povlečení vlastní nebo za jednorázový poplatek 50 Kč vč. DPH/osobu/pobyt.

Sportovní vyžití

Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy.

Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce, z Mariánské snadno dosažitelná.

Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem.

Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a připravovaný dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováním i večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty.

Pro děti

Vyžití na okolních loukách při sáňkování a bobování - místní přírodní „bobová dráha“ má až 600 m.

Koupání

V létě přímo v Mariánské v místním rybníku – hlavně pro děti, v novém jáchymovském Aquaparku (3 km) a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km), v Potůčkách (20 km) a Thermal v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě dva kryté aquaparky s termálními bazény v Německu (oba 50 km), v létě venkovní aquapark v Klášterci – 30 km.

Vyberte si nabídky ubytování Jáchymov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

horská chata Matfyz

Okružní 15e, Mariánská,Jáchymov 36301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horska-chata-matfyz@hotel.cz

horská chata Matfyz - galerie

horská chata Matfyz - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • Zdeněk Gryc

    6 pokojů pro 4 lidi, 2 koupelny, WC bez umyvadla. Když se 2 lidi sprchovali, nebylo kde si umýt ruce po použití WC, Nebyl toaletní papír (dávali jsme si tam vlastní, nebylo mýdlo na umytí rukou v koupelně