Chata Na Sluníčku ubytování Jáchymov

Fotografie uživatelů (9)

Chata Na Sluníčku Chata Na Sluníčku Chata Na Sluníčku zobrazit všechny fotografie

Chata Na Sluníčku

Petra Jilemnického 8, 36301 Jáchymov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Na Sluníčku *

Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště, možnost garážování. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník..

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Na Sluníčku

66 lůžek ve dvou až deseti lůžkových pokojích.

Gastronomie - Chata Na Sluníčku

Polopenze přímo v místě ubytování - Po dohodě: plná penze, stravovací program pro dětské zájezdy, speciální programy. Nekuřácká restaurace s ping - pongem, šipkami, dětským bazénem, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem a kuřáckým koutkem.

Okolí - Chata Na Sluníčku

Jehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.

Dostupnost - Chata Na Sluníčku

Autem přímo k objektu, autobusová zastávka

Další informace

V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky 19 Kč/osobu/den. Povlečení vlastní nebo za jednorázový poplatek 50 Kč vč. DPH/osobu/pobyt.

 

Sportovní vyžití

Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy.

Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce, z Mariánské snadno dosažitelná.

Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem.

Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a připravovaný dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováním i večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty.

Pro děti

Vyžití na okolních loukách při sáňkování a bobování - místní přírodní „bobová dráha“ má až 600 m.

Koupání

V létě přímo v Mariánské v místním rybníku – hlavně pro děti, v novém jáchymovském Aquaparku (3 km) a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km), v Potůčkách (20 km) a Thermal v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě dva kryté aquaparky s termálními bazény v Německu (oba 50 km), v létě venkovní aquapark v Klášterci – 30 km.

Máte-li zájem o další ubytování Jáchymov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chata Na Sluníčku

Petra Jilemnického 8,Jáchymov 36301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: na-slunicku@hotel.cz

Chata Na Sluníčku - galerie

Chata Na Sluníčku - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 37%

  • Anonym

    Určite tam nechoďte! keď si človek odmyslí neochotu personálu a stav objektu, s ktorým sme v podstate rátali, najhoršia bola tá zima. Vonku mínus a oni ledva topili. Spali sme vo všetkom, čo sme si priniesli, a myslím, že v aute by sme sa vyspali lepšie. Ani zadarmo by som tam už nešla.