Sanatorium ASTORIA ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Sanatorium ASTORIA

Fotografie uživatelů (12)

Sanatorium ASTORIA Sanatorium ASTORIA Sanatorium ASTORIA zobrazit všechny fotografie

Sanatorium ASTORIA

Vřídelní 92, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: astoria-plus@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Sanatorium ASTORIA ***

Přímo naproti Mlýnské kolonádě v samém centru Karlových Varů naleznete pohodlné ubytování v pěti navzájem propojených, nově zrekonstruovaných budovách Sanatoria Astoria. K dispozici je 28 jednolůžkových a 72 dvoulůžkových pokojů.

Vaše unavené tělo můžete zregenerovat přímo v areálu našeho sanatoria. Poskytujeme veškeré procedury, např. elektroléčbu, masáže nejrůznějšího typu, vanové koupele, skotské střiky, suché koupele, floating a další. Ducha zklidní zase procházka nádhernou karlovarskou kolonádou.

Sanatorium nabízí rovněž ubytování v depandanci Wolker, umístěné vedle Vřídelní a Tržní kolonády s léčivými prameny, vzdálené asi 200 m proti proudu řeky Teplé. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, poskytuje ubytování ve 22 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a ve 4 apartmánech.

Léčení a stravování je zajištěno v hlavním komplexu Sanatoria Astoria

Zaslat poptávku

Pokoje - Sanatorium ASTORIA

Všechny pokoje sanatoria jsou moderně a útulně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV (satelit), rádio, telefon a lednici.

Ceny jsou uvedeny v EUR za pokoj za ubytování se snídaní.

Ubytování dětí potvrzujeme od 12 let.

Gastronomie - Sanatorium ASTORIA

Restaurace - využití výhradně ke stravování hotelových a lázeňských hostů.

Dostupnost - Sanatorium ASTORIA

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Vlakové nádraží: 4000 m
Letiště: 6000 m

Další informace

Lázeňské služby - ASTORIA - Karlovy Vary

Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester jsou umístěny přímo v sanatoriu. Zde jsou rovněž poskytovány veškeré procedury (elektroléčba, klasické, reflexní a podvodní masáže, vanové koupele a zubní irigace s použitím minerální vody, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebná tělesná výchova, plynové injekce, pneumoakupunktura, suché uhličité koupele a floating). Mezi hojně používané léčebné metody patří léčba kyslíkem a gerovitalová kúra. 

Součást léčebného režimu tvoří dietní stravování dle charakteru onemocnění, s velkou možností individuálního výběru. Dietní pokrmy jsou připravovány pod trvalou kontrolou lékaře a dietní sestry. 

Indikace pro komplexní a ambulantní lázeňskou léčbu: 

Onemocnění zažívacího traktu:

chronická žaludeční dyspepsie vředová nemoc žaludku a dvanáctníku, stavy po operaci žaludku, dvanáctníku a jícnu funkční onemocnění střev, zvláště chronická obstipace, dráždivý tračník zánětlivá onemocnění střev (Morbus Crohn, proctocolitis chronica) stavy po resekcích tenkého a tlustého střeva onemocnění žlučníku a žlučových cest, cholelithiasa, stavy po operacích žlučníku a žlučových cest stavy po akutním zánětu jater, chronická hepatitida, steatosa, nekomplikovaná jaterní cirrhosa onemocnění slinivky břišní

Nemoci z poruch látkové výměny:

diabetes mellitus obou typů včetně diabetických komplikací obesita poruchy tukového metabolismu (hyperlipoproteinaemia) poruchy látkové výměny kyseliny močové (dna)

Onemocnění pohybového aparátu:

bolestivé vertebrogenní syndromy a osteoarthrosy

Stavy tělesné a duševní vyčerpanosti.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Sanatorium ASTORIA

Vřídelní 92,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: astoria-plus@hotel.cz

Sanatorium ASTORIA - galerie

Sanatorium ASTORIA - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x