Hotel HELUAN ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (10)

Hotel HELUAN Hotel HELUAN Hotel HELUAN zobrazit všechny fotografie

Hotel HELUAN

Tržiště 41, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: heluan@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel HELUAN ****

Hotel Heluan**** nabízí ubytování v celkem 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Naši hosté si mohou vybrat ze 3 kategorií pokojů: APP, DBL standart a DBL mansardového typu.

Zprostředkujeme Vám léčebné a wellnessové procedury v sousedních Zámeckých lázních. Rádi Vám zajistíme víkendový pobyt pro skupiny spojený s návštěvou Zámeckých lázní.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel HELUAN

Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV s výběrem satelitních programů, telefonem s vlastní volbou, minibarem a trezorem. Všem klientům je k dispozici župan po celou dobu pobytu. Zdarma WiFi připojení ve všech pokojích a celém objektu.

Gastronomie - Hotel HELUAN

Stravování probíhá v restauraci v 1. patře hotelu. Všem hostům podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu (08.00–10.00), které jsou obsaženy v ceně pobytu. Obědy a večeře zajišťujeme v blízké restauraci za doplatek.

Okolí - Hotel HELUAN

Náš útulný hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Svým hostům nabízí ojedinělý pohled na Zámecké lázně, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu. Hotel Heluan je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. V blízkém okolí hotelu najdete mnoho značkových butiků, obchodů s typickými karlovarskými suvenýry jako jsou upomínkové předměty z vřídlovce, karlovarskou kosmetikou, karlovarské oplatky, likér Becherovka a sklo Moser.

Dostupnost - Hotel HELUAN

Zastávka: 300 m Letiště: 6 km

Další informace

Při zrušení rezervace 15 a více dní předem neplatí klient žádné stornopoplatky. Zrušení 14 - 7 dní před příjezdem: 10% z ceny pobytu. Zrušení 6 - 3 dny předeme: 25% z ceny pobytu, pozdější zrušení: 100% z ceny pobytu.

Naši klienti jsou vždy odkazováni na parkoviště u vedlejšího hotelu cca 50m za cenu 200,-CZK nebo hotelu Thermal cca 10 min. od hotelu Heluan za cenu 200,-CZK / den.

Ubytování Karlovy Vary – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel HELUAN

Tržiště 41,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: heluan@hotel.cz

Hotel HELUAN - galerie

Hotel HELUAN - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x