HOTEL MALTA ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL MALTA HOTEL MALTA HOTEL MALTA zobrazit všechny fotografie

HOTEL MALTA

I. P. Pavlova 16/71, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: malta@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL MALTA ****

Hotel Malta nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových a 4 třílůžkových pokojích. Z většiny pokojů je okouzlující výhled na lázeňskou kolonádu.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL MALTA

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (se sprchou, fénem a WC), satelitní televizí, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou.

Gastronomie - HOTEL MALTA

Pro hosty hotelu Malta je k dispozici nekuřácká restaurace hotelu Růže s letní předzahrádkou, která se nachází pouze přes ulici, stačí ujít pár kroků.

Okolí - HOTEL MALTA

Karlovy Vary jsou nejoblíbenějším z českých lázeňských měst a už odnepaměti je navštěvují lidé z celého světa. Ve městě a jeho okolí jsou desítky léčebných pramenů, léčí se zde hlavně choroby zažívacího a pohybového ústrojí.

Mezi vyhlášené místní speciality patří typické karlovarské oplatky a sladkohořký likér Becherovka. Již od roku 1946 město hostí Mezinárodní filmový festival, na který se každoročně počátkem července sjíždějí tisíce filmových fanoušků. Pro milovníky golfu jsou k dispozici nedaleko od města dvě golfová hřiště.

Máte-li zájem o další ubytování Karlovy Vary, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL MALTA

I. P. Pavlova 16/71,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: malta@hotel.cz

HOTEL MALTA - galerie

HOTEL MALTA - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt