Hotel Alessandria ubytování Hradec Králové

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Alessandria

Fotografie uživatelů (23)

Hotel Alessandria Hotel Alessandria Hotel Alessandria zobrazit všechny fotografie

Hotel Alessandria

třída SNP 733/2, 50003 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Alessandria ***

Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Zajišťuje vysokou úroveň všech služeb za výhodné ceny. K ubytování najdete jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj.

Hotel nabízí výlety za kulturou a historií, jízdu na koni, vyhlídkové lety. Nedaleko hotelu je sauna, bowling, tenisové kurty, squash, krytý bazén. K dispozici je mikrobus hotelu.
Směnárna, kadeřnictví, kosmetika, sekretářské služby, catering.
Možnost parkování před hotelem (parkoviště je nehlídané).

Hotel Alessandria nabízí svým návštěvníkům konferenční zázemí 5 sálů a salonků, s celkovou kapacitou až pro 530 osob. Naší nejnovější konferenční akvizicí, a zároveň vlajkovou lodí naší flotily, je NOVÝ KONGRESOVÝ SÁL, s celkovou kapacitou až 290 osob.

Dlouholeté bohaté zkušenosti našich zaměstnanců s pořádáním konferenčních akcí různého rozsahu dělají z našeho hotelu tu nejoptimálnější volbu pro Vaši akci v Hradci Králové.

Kongresový sál

divadelně až 290 osob, školně až 190 osob, nájem: 1300,- Kč / hod

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Alessandria

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Kapacita hotelu je cca 230 lůžek.

Gastronomie - Hotel Alessandria

V přízemí hotelu se nacházejí vstupní prostory a recepce. Po schodech či výtahem se dostanete do restaurace, která je rozdělena architektonickým záměrem na jídelnu a kavárnu. V kavárně hraje každý pátek živá hudba. Do komplexu hotelu také patří přilehlé středisko rychlého občerstvení a pivní bar.

Dostupnost - Hotel Alessandria

Od autobusového a vlakového nádraží se k hotelu dostanete linkami místní dopravy č. 0, 3, 5, 6, 12.

Automobilem - z Gočárova okruhu odbočíte směrem na Slezské předměstí na Pospíšilovu třídu, dále pak na Třídu SNP, kde se hotel nachází.

Další informace

Internet pouze v určitých patrech.

Dítě do 6 let s jedním dospělým na pokoji zdarma (bez nároku na snídani).

Máte-li zájem o další ubytování Hradec Králové, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Alessandria

třída SNP 733/2,Hradec Králové 50003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alessandria-hotel@hotel.cz

Hotel Alessandria - galerie

Hotel Alessandria - Hodnocení

16x
9x
6x
2x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 79%

 • Vilém Fiala

  Velmi zřídka se setkávám s požadavkem o zaplacení pobytu předem, nebo těsně po příjezdu. Vybavení koupelny a WC pocházelo z 80tých let a tomu odpovídá i mé hodnocení. Těmito obkládačkami jsem měl obloženu koupelnu v roce 1979.

 • Karel Hotový

  K personálu a kvalitě služeb nemám nejmenší připomínku. Sociální zařízení pokoje by potřebovalo rekonstrukci a modernizaci. Z tohoto pohledu by cena mohla být nižší. Jinak nemám důvod se při jednání v H. Králové do tohoto hotelu nevracet.

 • MUDr. Anton Chrenko

  S rezerváciou ubytovania , s ubytovaním aj s chovaním personálu som bol spokojný, žiaľ možnosť náhradného parkovania pri rekonštrukcii parkoviska pred hotelom nebola zabezpečená

 • Václav Blecha

  Snídaňový pult málo pestrý a nedostatečně rychle doplňován. Večerní provoz restaurace bez závad.

 • Shrier Petra

  Das Hotel ist sehr schoen. Fruehstueck war reichhaltig, allerdings mag ich die getrennten Betten im Doppelzimmer ueberhaupt nicht