Hotel Černigov ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Černigov Hotel Černigov Hotel Černigov zobrazit všechny fotografie

Hotel Černigov

Riegrovo nám. 1494, 50002 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: cernigov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Černigov ***

Hotel Černigov je situován v kulturním a obchodním centru východních Čech – v Hradci Králové.

K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo bezbariérový pokoj.

Služby recepce jsou non-stop. Bezpečnostní schránky na recepci. 7 konferenčních místností s různou kapacitou. Obchod se suvenýry a bižuterií. Směnárenské služby. Květinová služba. Možnost ubytování i s domácími zvířaty.

Hotel Černigovnabízí vedle vynikající dopravní dostupnosti i prostorné parkoviště přímo před budovou, znamenitou a vyhlášenou kuchyni či WiFi připojení ve veřejných prostorách zdarma!

O Vaši spokojenost se během Vašeho pobytu postará proškolený a přátelský personál.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Černigov

Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou, barevný televizor se satelitními programy, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem a fénem. Pokoje ve vyšších patrech nabízejí i nádherný výhled na historické jádro města.

Gastronomie - Hotel Černigov

Hotelová restaurace s 220 místy a vyhlášenou kuchyní je otevřená denně od 11:00 do 14:30 a od 18:00 do 21:00.
Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, otevřený denně od 09:00 do 21:00 hodin.
V pracovní dny se v hotelové restauraci podává polední MENU za ceny již od 69,- Kč za polévku a hlavní chod.

Okolí - Hotel Černigov

Hotel Černigov se nachází v historicky zajímavém městě Hradci Králové, přibližně 100 km od Prahy. Město leží na soutoku řek Labe a Orlice. Region, kde se hotel nachází, je bohatý na množství kulturních památek a přírodních krás. Z Hradce Králové můžete podniknout řadu výletů na známé české hrady a zámky - Zámek Častolovice, zřícenina hradu Trosky. Můžete navštívit Aquacentrum, obří Akvárium nebo ZOO - Safari ve Dvoře Králové. Doplňující informace Vám ochotně podají pracovnice hotelové recepce.

Dostupnost - Hotel Černigov

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 100 m
Vlakové nádraží: 100 m
Letiště: 25 km

Další informace

Maximálně 1 dítě do 12 let zdarma v pokoji se 2 dospělými.

Vyberte si nabídky ubytování Hradec Králové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Černigov

Riegrovo nám. 1494,Hradec Králové 50002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: cernigov@hotel.cz

Hotel Černigov - galerie

Hotel Černigov - Hodnocení

94x
41x
18x
5x
5x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 82%

 • Aleš Mikysek

  Staré pokoje,nevymalované,popraskané omítky,díry ve zdech.Miniledničku jsem v noci pro nesnesitelný hukot musel vypnout.Okna netěsní,nejdou ani pořádně dovřít.Přístup na balkon znemožněn chybějící klikou.Za závěsem u radiátoru zapomenutá prázdná pivní láhev. Tak Vážení, takhle si ubytování za tuhle cenu nepředstavuji.Rozhodně v hotelu Černigov - už nikdy více.

 • Anonym

  Vzhledem k umístění hotelu je nedostatečné zakrytí oken, závěsy nezabrání průniku světla z nádražní haly a přednádražního prostoru. jinak spokojenost.

 • Tuščák Miroslav

  Dobré

 • Rejchl

  Kultivované, klidné a příjemné prostředí, perfektní čistotota, vstřícný personál. Doporučuji vyzkoušet, budete mile překvapeni.

 • Dr. Nožička

  Personál celkem v pořádku.Na hotelovém pokoji nešlo světlo,netekla nebo velmi málo tekla teplá voda a minibar byl úplně prázdný,lednice minibaru nešla.Socialistický standard komunistického hotelu z okresního města před 35 lety.Snídaně v sobotu-žádný švédský stůl.Objednáte si vajíčka nebo párek či sýr a tím to končí

 • Simona Štiglerová

  příjemný pobyt

 • Anonym

  parkování dostupné, ale placené na pokoji televize, ale postrádali jsme program ČT 4

 • Marie Sznapková

  vše by bylo na Vašem hotelu perfektní až na to, že vůbec nebyl respektován noční klid. Byli jsme s dětmi, kteří se měli před soutěží dobře vyspat. Místo toho až do půl sedmé od zhruba půlnoci v určitých intervalech pořad někdo hledal své pokoje a klepali na všechny dveře a přitom velmi hlasitě se bavili na celém jak 9. tak i na 7. poschodí. Nedá se vůbec říct o nějakém spaní nebo vyspaní slušných klientů. Děkuji.

 • Kamila Vyleťalová

  Chtěla bych pochválit paní recepční Ninu, za vlídné přijetí a profesionální přístup ke klientovi......

 • Anonym

  Setkala jsem se bohužel s velmi zdlouhavou obsluhou na recepci,kdy jsem stála ve frontě spolu s ostatními hosty . Na ubytování jsem ve večerních hodinách čekala 40 minut , což kazí první dojmy z pobytu.

Celkem záznamů: 33
1 2 3 4