Hotel U České koruny ubytování Hradec Králové

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel U České koruny

Fotografie uživatelů (29)

Hotel U České koruny Hotel U České koruny Hotel U České koruny zobrazit všechny fotografie

Hotel U České koruny

Tomkova 180, 50003 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U České koruny ***

Příjezd do hotelu (Check-in)

Ubytování v hotelu je možné od 14.00 hod. Recepce je otevřena denně do 22.00 hod. Jiné časy jsou možné, ovšem pouze po předchozí dohodě, a to buď telefonicky nebo emailem. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka k jeho naprosté spokojenosti.

 

Při příjezdu obdržíte elektronickou kartu od pokoje, pokyny pro zaparkování vozidel (pokud byl vznesen požadavek na parkování), mapku starého města a welcome drink jako poděkování za využití našich služeb. Při příjezdu je provedena úhrada za ubytování, případně v průběhu prvního dne. Platbu je možné provést v hotovosti nebo bankovní kartou. U stálých zákazníků je možná platba fakturou - tuto možnost je nutné předem projednat s managerem hotelu.

 

Ukončení ubytování (Check-out)

Odjezd a vyklizení pokoje je do 10.00 hod. posledního dne ubytování. V případě, že Vám tento čas nevyhovuje, je nutné toto projednat při zahájení ubytování. Tento postup je nutný z důvodu naplánování úklidu pokoje a ubytování dalších hostů.

 

Rezervace nejpozději do 21.00 hod. Recepce je umístěna v přízemí hotelu. Provozní doba recepce je ve všední dny od 9.00 hod. do 22.00 hod., o víkendu od 10.00 do 22.00 hod.  Mimo pracovní dobu recepce nás kontaktujte telefonicky na hotelovou nonstop linku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U České koruny

Standardní vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny k běžnému využití přesně tak, aby splňovaly požadavky hotelových hostů. V každém pokoji je k dispozici televize s příjmem standardních českých programů a vybraných satelitních programů, dále je k dispozici internetové připojení. V každém pokoji je koupelna s běžným sociálním zařízením, fénem, stejně tak ručníky a běžné toaletní potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír) dle počtu ubytovaných osob. V pokojích je také možno využít mini lednice. V apartmáncích jsou k dispozici i malé kuchyňky. Pokud cestujete s dětmi, zdarma Vám zapůjčíme dětskou postýlku.

Dále je možné využít prádelnu pro praní osobního prádla, a to v sousedním objektu. V případě zájmu Vám Vaše prádlo vypereme a vyžehlíme (praní osobního prádla naším personálem je zpoplatněná služba). V objektu je vyčleněn prostor pro parkování motocyklů, jízdních kol a pro uskladnění kočárků.

Gastronomie - Hotel U České koruny

Snídaně

V případě zájmu o snídani je možné si tuto službu objednat za cenu 100 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány v přízemí hotelu v prostorách recepce formou bohatého bufetu. K bufetovému stolu jsou podávány také teplé pokrmy. Snídaně je k dispozici v pracovní dny od 7.00 do 10.00 hod, o víkendu od 7.30 do 10.00 hod. V případě dřívějšího odjezdu je hostům připraven snídaňový balíček.

Okolí - Hotel U České koruny

Informace o okolí

V recepci jsou hostům k dispozici informarční materiály o městě Hradec Králové a okolí, včetně prohlídkových tras památek a různých zajímavostí. Dále zde najdete nepřeberné množství map a turistických plánků. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně kulturního či společenského dění ve městě se neváhejte obrátit na personál našeho hotelu.Dostupnost - Hotel U České koruny

Nejbližší zastávka městské hromadně dopravy "Adalbertinum" je vzdálena pouhých 200 metrů od obejktu. 

Ze zastávky "Adalbertinum" se dostanete na vlakové a autobusové nádraží trolejbusem číslo 6 cca za 10 min.

Další informace

Parkování

Pro naše hosty se snažíme zajistit také parkování, a to zcela zdarma v rámci ubytování. Nicméně naše možnosti a kapacity jsou omezené, a proto je nutné si zamluvit parkování předem již při rezervaci ubytování nebo před samotným příjezdem. V případě požadavku na parkování až v den příjezdu není zcela jisté, že bude parkování zdarma již v našich možnostech.

Parkování před objektem a v okolních uličkách

Primárně se snažíme zajistit hostům parkování přímo před hotelem, popř. ve vedlejší ulici (cca 15 metrů od hotelu). Tyto možnosti jsou zajišťovány přednostně před ostatními parkovacími lokalitami.

Parkování v parkovacím domě

Pokud již nejsou k dispozici volná místa před hotelem a v okolí, nabízíme možnost parkování v parkovacím domě, vzdáleném cca 300 metrů od našeho hotelu. Jedná se o krytá garážová stání, která jsou hlídána kamerovým systémem a v zimě temperována. V parkovacím domě je výtah, který hosta vyveze až na staré město vedle Velkého náměstí.

Placené parkování na Velkém náměstí

V případě, že si host parkování neobjedná předem a v den příjezdu již nemáme k dispozici žádné parkovací místo v rámci hotelu, je možnost parkovat na placeném parkovišti přímo na Velkém náměstí. Cena parkování je stavena provozovatelem této služby a úhrada je prováděna buď hotově v parkomatu nebo mobilním telefonem formou SMS.

Motocykly a jízdní kola

Pro tyto dopravní prostředky máme vlastní prostory v rámci hotelu, a to zcela zdarma i bez předešlého objednání.

 

Úklid pokoje

Úklid pokojů je prováděn vždy při odjezdu hosta (tedy před příjezdem nového hosta). V případě delšího pobytu je úklid prováděn při ubytování, a to vždy jedenkrát týdně. V tomto úklidu je zahrnuta také výměna lůžkovin a ručníků, včetně doplnění toaletních potřeb. V případě, že chcete úklid či výměnu ložního prádla provést častěji, prosíme, specifikujte toto při rezervaci či při zahájení ubytování (tento úkon může být zpoplatněn - vždy vycházíme z individuálního požadavku).

Internetové připojení (wi-fi)

V celém objektu hotelu (v obou budovách) je k dispozici vysokorychlostní bezdrátový internet (wi-fi) pro hotelové hosty zcela zdarma.

Satelitní příjem

Příjem satelitního signálu je zajištěn ve všech pokojích (neplacené volné kanály).

Praní osobního prádla

V našem hotelu nabízíme hostům bezplatnou možnost vlastního praní osobního prádla, a to v prostorách sousedního hotelu (Boromeum residence) - cca 20 metrů od našeho objektu. K této službě nabízíme i zapůjčení žehličky a žehlícího prkna (vše zdarma). V případě požadavku hosta zajišťujeme i službu praní osobního prádla vlastním personálem. Tato služba je placená a cena se odvíjí od množství a druhu prádla.

Likvidace odpadků

Při úklidu hotelových pokojů zajistíme likvidaci směsného odpadu. V případě delšího ubytování je možné domovní odpad likvidovat v popelnicích ve vnitřních prostorách hotelu - na vyžádání vyřeší personál hotelu. Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu, a proto je odpad členěn na běžný domovní odpad, plast, sklo a papír. Budeme rádi, pokud nebudete lhostejní k životnímu prostředí a stejně jako my podpoříte třídění odpadu v našem objektu.

Kamerový systém

V rámci hotelu máme ve společných prostorách instalován kamerový systém se záznamem, a to výhradně z bezpečnostních důvodů. V případě potřeby (krádež, vandalství, atd.) je možno potřebné záznamy dohledat a předat orgánům činným v trestním řízení.

Vyberte si nabídky ubytování Hradec Králové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel U České koruny

Tomkova 180,Hradec Králové 50003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-u-ceske-koruny@hotel.cz

Hotel U České koruny - galerie

Hotel U České koruny - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x