Penzion Pupendo ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Pupendo Penzion Pupendo Penzion Pupendo zobrazit všechny fotografie

Penzion Pupendo

S. K. Neumanna 487/7, 50002 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Pupendo ***

Penzion Pupendo je umístěn přímo v centru krásného města Hradec Králové a nabízí levné ubytování. Disponuje útulnými apartmány a veškerou občanskou vybaveností.

V penzionu je k dispozici zasedací místnost a v suterénu je provozována internetová kavárna. Poznejte jedinečnou architekturu města Hradec Králové a dopřejte si pohodlné a zároveň levné ubytování, které náš penzion nabízí!

V suterénu penzionu se nachází internetová kavárna, díky které můžete surfovat na internetu i bez vlastního počítače. Aby se vám internet prohlížel co nejpříjemněji, nabízí naše internetová kavárna různé teplé nápoje. V nabídce máme například kávu, cappuccino nebo čaj. V internetové kavárně je možné využít i službu tisku či kopírování do velikosti A3.

Pro potřeby různých školení a kurzů je v penzionu Pupendo k dispozici zasedací místnost. Po domluvě je možné si zasedací místnost rezervovat včetně zajištění občerstvení. Zasedací místnost pronajímáme za 200,- Kč na hodinu a její kapacita je cca 20 osob. Je vybavena dataprojektorem a plátnem, které je možné využít cca za 100,-Kč na hodinu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Pupendo

Nabízíme apartmány vybavené veškerým sociálním zařízením, nábytkem, televizí a WIFI připojením k internetu. Náš penzion v současné době disponuje dvěma jednopokojovými apartmány a dvěma apartmány dvoupokojovými. Apartmány mají většinou výhled do centra města. U apartmánů v druhém podlaží a u jednoho střešního apartmánu je možná přistýlka

Okolí - Penzion Pupendo

V blízkém okolí se nachází pošta, směnárna, autobusové i vlakové nádraží, taxi služby, obchodní dům či pobočky telefonních operátorů a bank.

Vyberte si nabídky ubytování Hradec Králové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Pupendo

S. K. Neumanna 487/7,Hradec Králové 50002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Pupendo - galerie

Penzion Pupendo - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x