Smetanův Statek ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (19)

Smetanův Statek Smetanův Statek Smetanův Statek zobrazit všechny fotografie

Smetanův Statek

Klacovská 50, 50311 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Smetanův Statek

Ubytování v rodinném pensionu Smetanův statek nabízí příjemnou rodinnou atmosféru sídla spojenou s komfortním moderním ubytováním, a to vše vzdáleno pouhých 7 km od historického centra města Hradec Králové.

V recepci je možnost využití PC včetně internetu a tiskárny. Součástí penzionu je uzamykatelné parkoviště ve dvoře. Snídaně i večeře si můžete vychutnat v jídelně nebo na terase. Penzion je vhodný i pro dovolenou rodin s dětmi, kterým nabízíme výrazné slevy.

Pension Smetanův statek nabízí k pronájmu stylový salónek na statku mající typický selský ráz minulého století pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí, oslav všeho druhu, rodinných setkání nebo prezentačních akcích.

Na Vaše přání můžeme povléknout lůžko do bílého hotelového textilu a pro děti použít dětské povlečení. Kapacita penzionu činí 7 pokojů pro 16 osob.

Parkování na placeném uzamykatelném parkovišti ve dvoře penzionu nebo parkování před penzionem zdarma. Na recepci penzionu je také možnost zapůjčení dětské postýlky za 50,- Kč/den. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Smetanův Statek

Nabízíme Vám ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení na Internet pomocí WIFI. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu jsme všechny koupelny vybavili hotelovým fénem.

Gastronomie - Smetanův Statek

Snídaně - v ceně - formou výběru. Možnost přikoupit večeře - formou výběru. V recepci je též možno zakoupit drobné cukrovinky a chlazené nápoje.

Máte-li zájem o další ubytování Hradec Králové, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Smetanův Statek

Klacovská 50,Hradec Králové 50311

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Smetanův Statek - galerie

Smetanův Statek - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x