Hotel Tatra ubytování Nový Bydžov

Fotografie uživatelů (26)

Hotel Tatra Hotel Tatra Hotel Tatra zobrazit všechny fotografie

Hotel Tatra

Třída Československé armády 100, 50401 Nový Bydžov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Tatra ***

Hotel Tatra leží v centru města Nový Bydžov, které je významným střediskem Pocidliní. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 19 útulných pokojů. Vyražte společně za turistickými zajímavostmi a užijte si volný čas i sami pro sebe. Uspořádáme pro Vás firemní akce, školení, svatby, catering a odpočinkový program (sauna, solná jeskyně, cykloturistika, putování po hradech a zámcích).

Zveme Vás k pobytu v našem komplexu hotelu TATRA, nedaleko centra města Nový Bydžov. Přivítá Vás rodinná atmosféra a je Vám k dispozici celoroční provoz solárního studia - horizontální a vertikální turbosolárium, včetně prodeje solární kosmetiky. Pro Vaše zdraví a duševní pohodu můžete využít dvě sauny s venkovním ochlazovacím bazénkem. 

Dále nabízíme relaxační pobyt v solné jeskyni.

Hlídané parkoviště kamerovým systémem v uzavřeném areálu, zajišťuje bezpečné odstavení Vašeho vozu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Tatra

Hotel disponuje patnácti dvoulůžkovými pokoji, jedním dvoulůžkovým pokojem pro imobilní, dvěma třílůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem. Všechny pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitem a koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Gastronomie - Hotel Tatra

Ve dvou restauracích hotelu usednete k českým i mezinárodním pokrmům, jejichž nabídka uspokojí i nejnáročnější. V prostorách bowling restaurantu zajišťujeme společenské, rodinné i podnikové akce.

Máte-li zájem o další ubytování Nový Bydžov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Tatra

Třída Československé armády 100,Nový Bydžov 50401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-tatra@hotel.cz

Hotel Tatra - galerie

Hotel Tatra - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x