Parkhotel Skalní město ubytování Holín

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Parkhotel Skalní město

Fotografie uživatelů (5)

Parkhotel Skalní město Parkhotel Skalní město Parkhotel Skalní město zobrazit všechny fotografie

Parkhotel Skalní město

Pařezská Lhota 34, 50601 Holín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Parkhotel Skalní město ***

Český ráj patří k nejkrásnějším koutům České republiky. Mimo romantických zámků a hradů nabízí i malebné přírodní scenerie, jejichž východní branou jsou často navštěvované Prachovské skály.

V půvabném prostředí Prachovských skal, s okouzlujícími výhledy do Českého ráje, do kraje i k dalekým horám, na pozemcích malé vísky zničené během třicetileté války, bylo započato roku 1934 se stavbou dnešního Parkhotelu, tehdy nesoucího jméno svého zakladatele Jana Košíčka. Pan hoteliér Košíček tak vybudoval moderní hotel, který je dodnes neodmyslitelnou součástí Prachova.

Od roku 1936 je možné se v tomto v rodinném hotelu s dlouholetou tradicí ubytovat. Hotel, situovaný v rekreačně využívaném parku, je celoročně otevřen nejen pro turisty, ale je i oblíbený svým prostředím k oslavám výročí, svatebním hostinám nebo seminářům.

Pro hosty je k dispozici 28 dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a jedno čtyřlůžkové apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí, TV a přístup k Wi-fi.

Den je možné příjemně zakončit sklenkou vína v hotelovém klubu nebo chutnou večeří ve stylové restauraci, kam se hosté rádi vracejí. V přilehlém salonku je ideální místo pro uzavřenou společnost. Za slunečných dnů lze využít i letní terasy.

Český ráj je svým územím nevelký, avšak jeho pamětihodnosti i krásy přírodní rezervace vybízejí k četným výletům a vycházkám po okolí, které mají co nabídnout jak pěším turistům, tak cyklistům, z nichž mnozí opakovaně využívají hotelové nabídky. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Parkhotel Skalní město

Parkhotel Skalní město nabízí 26 dvoulůžkových pokojů standard, 2 dvoulůžkové pokoje Lux, 1 třílůžkový pokoj  a 1 čtyřlůžkový apartmán.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, ventilátor a WiFi. v apartmánu a pokojích Lux mohou hosté využít ledničky.

Gastronomie - Parkhotel Skalní město

Restaurace : snídaně 8.00 - 9.30

                 provoz kuchyně: 11,00 - 21,00

                 provoz restaurace: 10,00 - 22,00

 

V létě je možné využít posezení na terase.

Pro uzavřené skupiny je k dispozici salonek.

Okolí - Parkhotel Skalní město

Okolí hotelu je vhodné pro pěší i cykloturistiku. V areálu hotelu se nachází hřiště na volejbal, líný tenis, badminton, kopanou, dále je k dispozicizapůjčení kol. V Jičíně lze využít tenisové kurty (včetně tenisové školy), squash, aquacentrum (4 plavecké dráhy, dětský bazén, tobogán...), posilovny, bowling, kuželky (4 dráhy). Na letišti vzdáleném 6 km pořádá Aeroklub Jičín vyhlídkové lety (Český ráj, Krkonoše).

Hotel je ideálním odrazovým můstkem pro výlety do Českého ráje.

Dostupnost - Parkhotel Skalní město

Praha - Mladá Boleslav - směr Jičín. Po obchvatu objedete město Sobotku a těsně před městem Jičín odbočite vlevo do vesnice Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu. Autem po trase od Brna: Brno - po dálnici na Prahu - odbočka na Havlíčkův Brod - Kolín - minout Poděbrady - Jičín - na jičínském obchvatu nezajíždět do Jičína, ale dále směrem na Mladou Boleslav - za Jičínem odbočit vpravo do vesnic Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu. Autem po trase od Ostravy: Ostrava - Hradec Králové - Hořice - Úlibice - obchvatem okolo Jičína směr Mladá Boleslav - za Jičínem odbočit vpravo do vesnic Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu. Autem po trase od Liberce: Turnov - směr Jičín, cca 2 km na vesnicí Kněžnice je železniční přejezd (zastávka Jinolice) - za přejezdem odbočit vpravo do vesnice Jinolice. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu.

Další informace

Pro potřeby firemních školení je ve školících místnostech  k dispozici následující technika: flipcharty, promítací plátna, televizory, videa, dia-projektor, dataprojektor, CD-přehrávač, zesilovače a reproduktorové soustavy. Pro skupiny, rodinné oslavy, rauty zajistíme kulturní program (hudební produkci, taneční a kulturní vystoupení...). Pro ubytované je k dispozici  parkoviště. Pobyt psa je za poplatek povolen. Připojení k internetu je možné v celém areálu hotelu.

Ubytování Holín – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Parkhotel Skalní město

Pařezská Lhota 34,Holín 50601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: parkhotel-skalni-mesto@hotel.cz

Parkhotel Skalní město - galerie

Parkhotel Skalní město - Hodnocení

21x
10x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Ivana Holá

    Chovaní personálu bylo na dobré úrovni.Stravování kvalitní. Parkování u hotelu bez problémů , dostatek místa. Pěkně upravený hotelový park, krásné prostředí. Vřele doporučuji.