Penzion Rogallo ubytování Hořičky

Fotografie uživatelů (14)

Penzion Rogallo Penzion Rogallo Penzion Rogallo zobrazit všechny fotografie

Penzion Rogallo

Hořičky 9, 55205 Hořičky

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Rogallo ***

Penzion je luxusně zařízený s větším pozemkem na klidném místě letoviska Hořičky. Poutní a výletní místo leží na vrchu s kostelem sv. Ducha a nabízí úchvatné pohledy do okolí, které je jako stvořené na relaxaci, houbaření, rybaření, sport a turistiku. Areál penzionu je vybaven samostatnými luxusně zařízenými apartmány 4+kk a studii 1+kk. Dále ubytování nabízí nekuřácké interiéry, klubovnu, bar, tenisový kurt, saunu, fitnes, kola, vinotéku, internet, zahradu, bazén, terasy, pergoly, les 100 m. Zahrada nabízí zastřešené zahradní pergoly s ohništi a terasu s Jiráskovou vyhlídkou na Orlické hory a Gory Stołowe přes Ratibořice a Babiččino údolí. Parkování v areálu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Rogallo

Každý apartmán penzionu Rogallo nabízí dvě ložnice 2/3, obývací pokoj, stylovou jídelnu s krbem, vybavenou kuchyňka (el. konvice, mikrovlná trouba, varný panel, lednice aj.), jídelní kout, WC s koupelnu.

Okolí - Penzion Rogallo

V blízkosti jsou cyklotrasy, restaurace a samoobsluha 200 m, doktor, pošta, lékárna, kino, cukrárna, čerpací stanice, autoopravna, opravna kol, kostel autobus a jiné drobné služby. Česká Skalice s přehradou Rozkoš, ideální místo na vodní sporty, minigolf, půjčovny lodí, surfů a rybaření. V centru se nachází Stará škola a muzeum Boženy Němcové, přilehlé Babiččino údolí se zámkem v Ratibořicích, tvrz Rýzmburk, koňský ranč, Boušín a magická krajina kopců, lesů a řek - Labe, Metuje a Úpy. V blízkém okolí se nachází velké množství významných památek, mezi které patří zámek Kuks s Braunovými sochami, zámek Náchod s překrásnými gobelíny, také zámek Opočno se sbírkou zbraní a zámek v Novém Městě nad Metují s renesančním náměstím.

Máte-li zájem o další ubytování Hořičky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Rogallo

Hořičky 9,Hořičky 55205

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-rogallo@hotel.cz

Penzion Rogallo - galerie

Penzion Rogallo - Hodnocení

6x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt