Novoměstský penzion ubytování Nové Město nad Metují

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Novoměstský penzion

Fotografie uživatelů (18)

Novoměstský penzion Novoměstský penzion Novoměstský penzion zobrazit všechny fotografie

Novoměstský penzion

Kapitána Jaroše 469, 54901 Nové Město nad Metují

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Novoměstský penzion ***

Novoměstský penzion je penzion s celoročním provozem a s možností dlouhodobého ubytování. Penzion se nachází v klidném prostředí cca 1000m od historického centra Nového Města nad Metují (v těsné blízkosti firmy Alurol). Nabízíme Vám nadstandardní ubytovací služby za přijatelné ceny pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. V celém penzionu je možnost připojení k internetu přes free wifi. Celková kapacita objektu je 30 osob (4 apartmány a 4 pokoje). Parkování je možné přímo u penzionu, dále nabízíme hlídané parkoviště kamerovým systémem. Dostupné jsou vlakové nádraží a zastávka autobusu.  K nadstandardnímu ubytování patří též možnost strávit příjemné chvilky při sklence lahodného nápoje v útulném prostředí s profesionální obsluhou. I v tomto směru Vám Novoměstský penzion vychází samozřejmě vstříc. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Novoměstský penzion

K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány – dvou a vícelůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňská linka vybavená vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV (satelit). Samostatné dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a TV.

Gastronomie - Novoměstský penzion

Mexická restaurace - všechna jídla z jídelního lístku lze objednat v bezlepkové variantě. Rádi Vás přivítáme v naší restauraci, která je součástí penzionu a která, jak pevně věříme, plně uspokojí Vaše požadavky. Vedle standardního sortimentu nápojů a pokrmů si přijdou na své též náročnější hosté. Restaurace je nekuřácká, pro kuřáky je nicméně připraven útulný šenk (s LCD TV) a salónek, které s restaurací bezprostředně sousedí. 
V jarních, letních a podzimních měsících Vám vřele doporučujeme příjemné venkovní posezení na zahrádce před penzionem. 

Platbu u nás můžete provádět hotově či platební kartou. 

Restauraci, jakož i další prostory je možno v případě zájmu pronajmout na soukromé akce (firemní školení, oslavy, promoce, svatby atp.).

Kapacita restaurace je 30 osob, kapacita šenku 15 osob, venkovní zahrádka pojme až 25 osob.

Okolí - Novoměstský penzion

Turistická oblast Kladské pomezí se nachází ve východních Čechách, na hranicích s Polskem. Region je jako stvořený pro aktivní vyžití: hustá síť turistických stezek pro pěší turistiku, standardně značené cyklotrasy pro horská i trekkingová kola, vyjížďky na koních, upravované trasy pro běžecké lyžování, jachting a windsurfing na vodní nádrži Rozkoš, skalní lezení nebo vyhlídkové lety. Pestrá nabídka vyhoví náročnějším návštěvníkům i rodinám s dětmi. 

Nové Město nad Metují a jeho okolí (typy na výlety):

Zámek se zámeckou zahradou a unikátním dřevěným mostem od architekta Dušana Jurkoviče a sošky trpaslíků z dílny barokního sochaře M. B. Brauna. Bývalé lázně Rezek s kaplí sv. Barbory a léčivými prameny. Secesní Bartelmusova vila od architekta Dušana Jurkoviče a funkcionalistická vila od architekta Gruse v osadě ve vilách. Zřícenina hradu Výrov s Juránkovou vyhlídkou s výhledem na nejkrásnější část města. Klopotovské údolí s oborou a divokými prasaty, jeleny a voliérami s ptáky. Poutní místo Rokole s dřevěnou loretou a obrazy sedmi bolestí Panny Marie. Městské muzeum s historickou a přírodovědnou expozicí. Klášter Milosrdných bratří v Komenského ulici. A v neposlední řade přírodní rezervace Peklo s chráněnou flórou a faunou aBartoňova útulna od architekta Dušana Jurkoviče na místě starého mlýna z 16. století vyzdobená vyřezávanými postavami čertů a sochou vodníka od akad. malíře Josefa Marka.

Máte-li zájem o další ubytování Nové Město nad Metují, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Novoměstský penzion

Kapitána Jaroše 469,Nové Město nad Metují 54901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: novomestsky-penzion@hotel.cz

Novoměstský penzion - galerie

Novoměstský penzion - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt