Chalupa Dominika ubytování Říčky v Orlických horách

Fotografie uživatelů (11)

Chalupa Dominika Chalupa Dominika Chalupa Dominika zobrazit všechny fotografie

Chalupa Dominika

Říčky v Orlických horách 163, 51761 Říčky v Orlických horách

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chalupa Dominika

Nově rekonstruovaná roubená chalupa s velkou terasou, posezením a grilem, umístěná v centru obce se nachází poblíž SKI CENTRA, lanového parku a tenisových kurtů, u zastávky autobusu, skibusu a cyklobusu.

Výjimečná poloha chalupy Říčky poskytuje klidné prostředí ve středu chráněné krajinné oblasti., ale zároveň díky vlastnímu, velkému pozemku v naprosto klidném místě. Parkování v letní sezoně u objektu, v zimní sezoně 80m od chalupy. K dispozici větší bazén a sauna v Hotelu Konšel(100m).

Vstupní místnost s lyžárnou. Chodba. Velká "sednice"s dobře vybaveným kuchyňským koutem - společenská místnost s kachlovými kamny. velkým stolem(12 míst) a společenskou sedačkou(8 míst), s televizí, satelitem, dvd. Kamená spižírna přístupná z chodby. V patře velká ložnice a posezení s tv a rozkládacím dvoulůžkem.

V letní sezoně parkování přímo u objektu, v zimní cca 80 m od objektu (3 parkovací místa).

Zaslat poptávku

Pokoje - Chalupa Dominika

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 10 osob. Ložnice a pokoje: Jedna velká ložnice rozdělená paravány(dvě manželské postele a čtyři postele singl) Na patře ještě samostané rozkládací dvoulůžko. Sociální zařízení: Koupelna vybavena dvěma umyvadly, sprchovým koutem a vanou. Samostatné WC. Vytápění: Vytápění kachlovými kamny s rozvodem teplého vzduchu nebo elektrickými přímotopy s lokálním, nebo dálkovým ovládáním.

Gastronomie - Chalupa Dominika

Dobře vybavená kuchyň. Ve vzdálenosti 100m Hotel Konšel s vynikající domácí kuchyní (možno domluvit i polopenzi resp. plnou penzi v hotelu).

Okolí - Chalupa Dominika

V blízkém okolí jsou výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, turistiku a cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek a pod. Je zde unikátní rozsáhlá síť cyklostezek, bílých stop a naučných stezek. U SKI CENTRA je vybudován nový lanový park a tenisové kurty. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další.

Další informace

Dřevo paušálně zima 500 kč týden. Při pobytu kratší než týden 100 kč den, léto dle domluvy. Na začátku pobytu vratná kauce na úklid 800,- a 3000,- na zařízení. Po skončení dle stavu úklidu objektu vratná. Možnost domluvy externího úklidu chalupy.

Máte-li zájem o další ubytování Říčky v Orlických horách, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chalupa Dominika

Říčky v Orlických horách 163,Říčky v Orlických horách 51761

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chalupa-dominika@hotel.cz

Chalupa Dominika - galerie

Chalupa Dominika - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz