Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

Královédvorská plovárna – Tyršovo koupaliště nabízí v prostorném areálu dva velké bazény, malý bazén pro děti, tenisový kurt, dětské hřiště, basketbalové a beach volejbalové hřiště. Ve velkém parku vedle plovárny je travnatá plocha se stromy, ideální místo i pro odpolední piknik.

Ceník: Děti do 6 let, držitelé ZTP a ZTP-P - zdarma ; Mládež od 6 do 18 let, studenti - 25 Kč; Dospělí - 40 Kč, Důchodci nad 60 let - 30 Kč

Zajímavé odkazy:
Chcete si vyrazit do restaurace v Dvůr Králové nad Labem na dobrý oběd nebo večeři a nevíte kam? S Restu.cz máte po starostech.
www.tyrsovo-koupaliste.dvurkralove.com
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • Je to tady moc hezké navíc to občerstvení a někdy pití zdarma například kola a čaje ale vadími že je tu vždy moc lidí.
    Anonym
  • Moc pěkné, super občerstvení,, jen ten starší plavčík mě doslova se... Pardon ale přijel jsem se koupat a ne chodit do kola nebo trenovat plavání !! Aby mně někdo napomínal, že decentně blbnu s přítelkyní v části , ktgerá není určena k plavání tak to ať se jde bodnout.. Místo opalování a ukazování by se měl projít alespoň dozadu a zkontrolovat také jiné části koupaliště.. Ale to by se zase jinak nemohl vystavovat v části , kde projde nejvíce návštěvníků. Jinak na toto koupaliště jezdíme moc rádi.. Je tu krásná a čistá voda a ...
    Anonym
  • Jsem spokojenej myslím si že v okolí se vyrovná možná tak Flošna v HK.
    Anonym
Celkem záznamů: 18
2 3 4 5 6
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni