SkiHotel Lenka*** ubytování Špindlerův Mlýn

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > SkiHotel Lenka***

Fotografie uživatelů (10)

SkiHotel Lenka*** SkiHotel Lenka*** SkiHotel Lenka*** zobrazit všechny fotografie

SkiHotel Lenka***

Lyžařská 281, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SkiHotel Lenka*** ***

SkiHotel Lenka*** je hotel se sportovní duší. Nachází se ve skiareálu Svatý Petr asi 500 m od centra Špindlerova Mlýna. Svatý Petr je místem konání mnoha sportovních a zábavních akcí, tudíž je zde zkrátka celý rok na co koukat. 

SkiHotel Lenka je oblíben zejména pro své umístění, v zimní sezoně prostě stačí na recepci nasadit lyže a jedete přímo k lyžařskému vleku. Poloha hotelu umožňuje návštěvníkům po celý rok přímý kontakt s přírodními krásami.

Wi-Fi je ve veřejných prostorech hotelu zdarma. 

Své auto mohou hosté zaparkovat přímo u hotelu.

Ve SkiHotelu Lenka je k dispozici dětský koutek, kde se vám s radostí postarají o vaší ratolest. Provoz dětského koutku je závislý na obsazenosti hotelu a zájmu klientů. V případě zájmu o tuto službu se prosím nejprve informujte o možnostech využití ve Vašem termínu.

SkiHotel Lenka je často využíván školami, zájmovými skupinami, přáteli  či rodinami ke strávení společných chvil či k organizaci oslav, výletů apod. Rádi Vám připravíme pobyt na míru a vymyslíme program plný nevšedních zažitků.

Zaslat poptávku

Pokoje - SkiHotel Lenka***

Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci vybaveny novým nábytkem a LCD televizore. Každý pokoj má vlastní koupelnu a kromě dalšího vybavení také satelitní připojení. Po klidné noci můžete začít každý den snídaní ve formě bufetu, která je zdarma.

Gastronomie - SkiHotel Lenka***

Stylová hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a večeře má 70 míst. Našim hostům je dále k dispozici hotelový bar.

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

SkiHotel Lenka***

Lyžařská 281,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-lenka@hotel.cz

SkiHotel Lenka*** - galerie

SkiHotel Lenka*** - Hodnocení

1x
0x
1x
0x
0x