Hotel Astra ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (16)

Hotel Astra Hotel Astra Hotel Astra zobrazit všechny fotografie

Hotel Astra

Bedřichov 10, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotelastra@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Astra ***

Špindlerův Mlýn patří mezi nejlepší turistická a lyžařská střediska v České republice. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky.
Hotel Astra nabízí pohodlné ubytování v 55 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), TV/SAT a s balkónem. K Hotelu Astra Špindlerův Mlýn dále patří dvě restaurační zařízení, samostatné stravovací zařízení pro hotelové hosty se zájmem o stravování formou polopenze, zimní zahrada pro posezení a odpočinek a uzavíratelný salónek realizovaný jako zimní zahrada. Bohatá nabídka české i krajové kuchyně určitě uspokojí i náročné zájemce o gastronomické služby.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Astra

Hotel Astra se nachází v samém centru nejvyšších českých hor - Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 800 m.

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Astra

Bedřichov 10,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelastra@hotel.cz

Hotel Astra - galerie

Hotel Astra - Hodnocení

3x
1x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 79%

  • Klára Belk

    Hotel je pekny, dobre a pohodlne zarizeny, ne prilis drahy. Chovani nektereho personalu ovsem bohuzel kazi jinak prijemny zazitek z pobytu.