Hotel - apartmány - pension Albis ubytování Vrchlabí

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel - apartmány - pension Albis

Fotografie uživatelů (2)

Hotel - apartmány - pension Albis zobrazit všechny fotografie

Hotel - apartmány - pension Albis

Horská 121, 54302 Vrchlabí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: albis@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel - apartmány - pension Albis ***

Chceme nabízet perfektní servis ve stylu alpských hotelů za odpovídající cenu, tak, aby se lidé chtěli opakovaně vracet. U nás budete mít co dělat po celý rok, sníh i léto, jaro i podzim, nejsme jenom hotelem pro lyžaře.

Díky svému umístění na hlavním tahu do ŠM u sjezdových tratí Bubákov a Herlíkovice nabídne v zimní sezoně výborné příležitosti ke sjezdovému lyžování. Lanovka na Žalý je jenom pár kroků od hotelu. zastávka ski-busu v bezprostřední blízkosti hotelu.
Pro vyznavače běžek jsou u fotbalového stadionu okruhy s umělým sněhem a osvětlením. V dosahu je i zimní stadion a celoroční tenisové kurty. Najdeme zde i bowling indoor paintball a golf. V létě je možné vyrazit na silničních kolech po lyžařských střediscích nebo na horských kolech vystoupat a kochat se panoramaty Krkonoš. Zájemci o rychlejší pohyb využijí v centru Vrchlabí atletický stadion s tartanovou dráhou a hřiště na míčové sporty.
Vedle můžeme zajít na místní zámek nebo se podívat na expozici KRNAPu. Nevynechejme rozhlednu Žalý, vysílač Černá hora, Labskou přehradu. Objevte Afriku v ZOO ve Dvoře K., zámek v Jilemnici, kouzelné náměstí v Trutnově, Jánské lázně, Pec pod Sněžkou, zámek Fořt, hrad Pecka. Za poznáním se vydejte letadlem při vyhlídkových letech nebo na koních.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel - apartmány - pension Albis

Pokoje hotelu jsou vybaveny sociálním zařízením, TV se satelitem, rádiem, telefonem a součástí některých pokojů je lednice. Na pokoje je možno přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Gastronomie - Hotel - apartmány - pension Albis

Nabízíme snídaně, obědy, večeře v rámci penze i samostatně (i pro návštěvníky mimo hotel) ve 2 restauračních prostorách se 2 osobitými interiéry. Návštěvníci hotelové restaurace si mohou vybrat ze dvou prostředí, moderního a rustikálního.
V obou si přijdou na své milovníci klasických českých jídel i mezinárodní kuchyně, jistě si rádi pochutnáte na krajových specialitách.

Vaříme i sezónní jídla, naše nabídka se pravidelně obměňuje na základě ingrediencí, které jsou aktuálně k dostání, suroviny nakupujeme převážně ve vysoké kvalitě od místních dodavatelů a farmářů.
Každý den připravujeme i denní nabídku, několika chutných hotových jídel.

Dostupnost - Hotel - apartmány - pension Albis

Zastávka: 150 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 3000 m Letiště: 5000 m

Další informace

Ubytování na jednu noc příplatek 50 Kč / osoba

Vícelůžkové pokoje jsou bez TV, TV za příplatek 100Kč.

Ubytování Vrchlabí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel - apartmány - pension Albis

Horská 121,Vrchlabí 54302

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: albis@hotel.cz

Hotel - apartmány - pension Albis - galerie

Hotel - apartmány - pension Albis - Hodnocení

24x
6x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

 • Anonym

  Bardzo czysty hotel, pensjonat. W części gdzie jest pensjonat łazienka z prysznicem znajduje się na korytarzu oddzielna dla kobiet i dla mężczyzn.

 • Josef Koreš

  U mého pokoje trochu vadí koupelna přes chodbu. Jinak vše úplně v pořádku.

 • p. Vlček

  Kvalitní parkování v areálu, malá nabídka drobného zboží na recepci.

 • Udo Bosler ,Christoph Mahle 0000

  Monteure der Firma Ernle Elektrotechnik in Bad Wurzach würden beim nächsten Mal wieder in diesem Hotel buchen, da Sie sehr zufrieden waren.