Hotel Grand ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (15)

Hotel Grand Hotel Grand Hotel Grand zobrazit všechny fotografie

Hotel Grand

Tyršovo náměstí 434, 47201 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Grand ***

Hotel Grand Doksy nabízí ubytování ve 34 kompletně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, pro menší skupiny nebo rodiny máme připravené 4 apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, koupelna se sprchou), TV + SAT, na 14 pokojích je k dispozici telefon s možností připojení k internetu. Uspořádáním interiéru je Hotel Grand Doksy vhodný k pořádání oslav, obchodních jednání, školení, rautů, svateb, promocí a dalších společenských oslav.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Grand

34 kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojů s možností přistýlky a čtyři apartmány. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, TV + SAT. U 14 pokojů telefon s možností připojení na internet.

Gastronomie - Hotel Grand

Součástí Hotelu Grand Doksy je stylová restaurace s vynikající českou a mexickou kuchyní, která je otevřena 7 dní v týdnu, v letních měsících každou sobotu pořádáme klubové večery s živou hudbou. V létě je k dispozici kamenná terasa s venkovním krbem.

Okolí - Hotel Grand

12 tenisových kurtů (3 tenisové kurty v hale), výuka tenisu pro mládež i dospělé ve skupinách i jednotlivě, fitnesscentrum, sauna, pronájem horských kol, vodní sporty: tobogán, surfování.

Dostupnost - Hotel Grand

Doprava: Vlaková, autobusová i vlastní doprava.

Další informace

Parkování před hotelem zdarma, na uzamčeném parkovišti za poplatek. Pes povolen. Poliklinika a denní lékařská služba v místě.

Máte-li zájem o další ubytování Doksy, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Grand

Tyršovo náměstí 434,Doksy 47201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: grandhotel-doksy@hotel.cz

Hotel Grand - galerie

Hotel Grand - Hodnocení

6x
4x
2x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 73%

  • Martin Paleček

  • Heikki Liimatainen

    Small difficulties with language, because most of the personal didn't speak English.

  • Anonym

    Gesucht haben wir ein solides und vor allen Dingen sauberes Hotel. Die Ausstattung der Hotelzimmer ist einfach gestaltet. An der Sauberkeit gab es nichts auszusetzen. Insofern wurden unsere Erwartungen voll erfüllt. Das Hotelrestaurant vermittelt das typisch tschechische (rustikale) Flair und ist auf jeden Fall zu empfehlen. Die Lage des Hotels eignet sich z.B. für Ausflüge in die böhmische Schweiz. Prag sollte im Rahmen eines Tagesausfluges auch erreichbar sein. Die Ortschaft Doksy selbst ist aus touristischer Sicht nicht all zu spannend, aber die ortsansässige Bevölkerung haben wir als sehr freundlich empfunden.