Hotel Bellevue ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (33)

Hotel Bellevue Hotel Bellevue Hotel Bellevue zobrazit všechny fotografie

Hotel Bellevue

Máchova 129, 47201 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bellevue ***

Hotel Bellevue se nachází v krásné přírodě pouze 200m do Máchova jezera. Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení. (WC, sprcha, TV + SAT, telefon, fax). V hotelu se nachází restaurace s vynikající kuchyní, salonek fitness, whirpool, stolní tenis, venkovní bazén se slanou vodou (v létě s terasou), beach volleyballové hřiště. Hotel je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bellevue

Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení - WC, sprcha, TV + SAT.

Gastronomie - Hotel Bellevue

Hotelová restaurace nabízí jak minutková jídla tak i hotová jídla.Široká nabídka míchaných koktejlů a káv. V letní sezoně děláme venkovní grilování na naší terase.

Okolí - Hotel Bellevue

Hotel se nachází v malebném kraji u Máchova jezera, které nabízí široké sportovní využití zaměřené především na vodní sporty. Také možné vyjíždky na koních ,tenis , ciklistika ,pěší turistika .

Dostupnost - Hotel Bellevue

Do Hotelu se dostanete jak vlakem tak i autobusem , které mají zastávky 500 m od našeho hotelu. Tak také autem , které můžete zaparkovat na našem hotelovém parkovišti , které je zdarma.

Vyberte si nabídky ubytování Doksy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Bellevue

Máchova 129,Doksy 47201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-bellevue-doksy@hotel.cz

Hotel Bellevue - galerie

Hotel Bellevue - Hodnocení

13x
12x
4x
3x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 72%

  • Anonym

    Obsluha v restauraco velmi uspokojivá. Ubytování - malý pokoj, do kterého byly "naskládány" čtyři postele, jeden malý stolek a tři židle. Za celý týden nebylo použit vysavač, na parapetech a vnitřních žaluziích vrstva prachu. Osobně bych hotel dalším zájemcům nedoporučil.

  • Anonym

    Odporucam,tesim sa na dalsi rok.

  • Anonym

    Byli jsme velmi spokojeni ale jednu připomínku bychom přece jen měli. Přílišný hluk v nočních hodinách, koupání o půlnoci s hlukem. V podstatě se do cca 1 hodiny v noci nedalo spát.