Hotel Lázeňský vrch ubytování Doksy

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Lázeňský vrch

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Lázeňský vrch Hotel Lázeňský vrch Hotel Lázeňský vrch zobrazit všechny fotografie

Hotel Lázeňský vrch

Lázeňský vrch 128, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lazensky-vrch@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Lázeňský vrch ***

Malebné lázeňské městečko Staré Splavy leží na východním břehu Machova jezera. Pokud se rozhodnete poznávat tento kraj, budou Vám v tom nápomocny pohodlné turistické stezky. Máchovo jezero přímo vybízí k příjemnému koupání a provozování sportů.

Hotel Lázeňský Vrch je postaven v lese 5 min. od Máchaová jezera. Hotel nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 50 míst), sluneční terasu s bazénem a s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru pro 80 míst. Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost kde je biliard, stolní fotbal a televize s 24 místy a více.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Lázeňský vrch

V našem hotelu s kapacitou 39 lůžek, nabízíme ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, všechny s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Do pokoje v přízemí je zajištění bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby, včetně vybavené koupelny.

Vybavení pokojů - manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení.

Dvoulůžkové pokoje nabízíme v hlavní budově nebo mimo ní v zahradě. Dvoulůžkový v hlavní budově, jedná se o pokoj s vlastní koupelnou a WC. Dvoulůžkový mimo hlavní budovu (v zahradě), ale v areálu hotelu s možností parkování hned u pokoje, pokoj s vlastní koupelnou a WC. 

Okolí - Hotel Lázeňský vrch

Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech. Pro motorkáře je zde také možnost parkování na dvorku. Jezero je cca 200 m, obchod 300 m, pošta a další služby do 500 m.

Ubytování Doksy – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Lázeňský vrch

Lázeňský vrch 128,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-vrch@hotel.cz

Hotel Lázeňský vrch - galerie

Hotel Lázeňský vrch - Hodnocení

6x
1x
0x
0x
0x