Středisko Roháč ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (7)

Středisko Roháč Středisko Roháč Středisko Roháč zobrazit všechny fotografie

Středisko Roháč

Jana Roháče z Dubé 29, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Středisko Roháč

Středisko Roháč se nachází ve Starých Splavech poblíž železniční zastávky naproti poště, asi deset minut chůze od Máchova jezera. V budově střediska je také turistické Informační centrum, počítačová učebna, dále prodejna občerstvení, prodejna společenských her a stavebnic a veřejný internet. Na čele objektu jsou výrazné solární panely.

Celý objekt je nekuřácký. Ubytovací kapacita střediska je 17-20 osob. Nabízíme 1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových a 2-3 třílůžkové pokoje.

• K objektu patří parkoviště a několik garáží, kde je možno odstavit automobily, motocykly nebo kola.
• Na pokojích teče studená voda, teplá voda teče ve sprchách žen a mužů.
• V celém objektu je hostům k dispozici zdarma wifi připojení k internetu.
• K dispozici jsou počítače s internetem, je možno dohodnout zapůjčení počítače na pokoj.
• V rámci infocentra je v objektu zajištěn prodej drobného občerstvení a turistických předmětů.
• Firma MC Com, s.r.o. je specialistou na prodej dětských stavebnic (lego, playmobil, merkur, geomag, eitech, vláčkodráhy Maxim,...) a společenských her a puzzle, které je také možno zakoupit v prostorách infocentra. To mohou návštavníci Starých Splavů ocenit zejména v případě zhoršení počasí nebo při nákupu cen pro pořádané sportovní akce a různé bojovky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Středisko Roháč

Nabízíme ubytování v pěti dvoulůžkových, 2-3 třílůžkových a jednom jednolůžkovém pokoji.

• Kuchyně je dostatečně vybavená pro samostatnou přípravu snídaně, teplých nápojů a svačin (varné konvice, elektrické dvouplotýnka, lednice, mikrovlnná trouba, dostatek hlubokých i mělkých talířů, sklenice, hrnečky, příbory). „Větší vaření“ běžně v kuchyni neumožňujeme z důvodu ohledů k ostatním ubytovaným. Výjimkou jsou akce pro skupiny, které si pro sebe rezervují celou kapacitu střediska (mimo sezónu již od 10-12ti lidí).

• Společenská místnost může sloužit i jako jídelna. Je vybavena TV. Pro zájemce - především z řad skupinových akcí - můžeme zapůjčit techniku na promítání.

• Učebna střediska má kapacitu pro 12 posluchačů s vlastními počítači, dále je vybavena počítačovým pracovištěm přednášejícího, tiskárnou a datovým projektorem. Pronájem učebny je nutné dohodnout dostatečně předem.

Gastronomie - Středisko Roháč

Snídaně zatím nepodáváme. V Roháči však lze připravit snídaně, teplé nápoje a svačiny samostatně - viz popis kuchyně. 
Při skupinových akcích lze dohodnout pomoc při přípravě snídaní:
• Zajistíme rezervaci čerstvého pečiva v místním obchodě. Čerstvé pečivo do obchodu zaváží denně včetně sobot a nedělí.
• Je možné v místním obchodě rezervovat také další suroviny. Při větších nákupech může být výhodnější nakupovat v Penny Marketu nebo Lidlu v nedalekých Doksech – otevřeno denně cca 8 – 19:00 (20:00) hodin.
• Je možno domluvit pomoc s přípravou snídaní a úklidem po snídani.

Obědy a večeře: Ve Starých Splavech je velké množství restaurací a bister. Rádi Vám na místě poradíme, kde máme dobré zkušenosti s chutným jídlem, dobrou atmosférou a odpovídajícími cenami.

Okolí - Středisko Roháč

Ve středisku provozujeme turistické Infocentrum. Vedle základních informací a materiálů se Vám můžeme postarat i o návrh programu.

Mezi turisticky nejzajímavější místa a možnosti aktivity v okolí patří:

• Možnosti koupání a vodních aktivit na plážích Máchova jezera (Staré Splavy s venkovním aquaparkem, pláže Doksy, pláže Borný, hotel Port s vlastním venkovním bazénem).
• Jízdy parníkem po Máchově jezeře, četné půjčovny šlapadel, člunů (i motorových) a katamaránů.
• Hrady, zámky a zříceniny Bezděz, Ralsko, Zákupy, Houska, Sloup, Jestřebí, Děvín, vodní hrad v České Lípě, Starý Berštějn
• Romantická příroda s borovicovými a bukovými lesy, skalními městy, přírodní zajímavosti – Peklo, průrva Ploučnice, bývalý vojenský prostor Ralsko - pískovcové Hradčanské stěny, břehyňská rezervace Pecopala, mokřadní rezervace Swamp, kamenné varhany v Práchni, provodínské kameny - "spící panna".
• Bývalé vojenské letiště ve Hradčabech, motorkářské jeskyně v pekelných dolech, rozhledna na Vrátenské hoře, lidová architektura - například roubenky ve Žďáru, Ždírci, Nosálově a na mnoha dalších místech.

Vyberte si nabídky ubytování Doksy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Středisko Roháč

Jana Roháče z Dubé 29,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: stredisko-rohac@hotel.cz

Středisko Roháč - galerie

Středisko Roháč - Hodnocení

1x
2x
0x
0x
0x