V Jachtklubu ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (18)

V Jachtklubu V Jachtklubu V Jachtklubu zobrazit všechny fotografie

V Jachtklubu

Přístavní 48, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

V Jachtklubu

Ubytování v Jachtklubu u Máchova jezera ve Starých Splavech. Široké veřejnosti nabízíme služby naší RESTAURACE s terasou na břehu jezera. Využijete li nabídku UBYTOVÁNÍ přímo v uzavřeném areálu klubu, získáte pro Vaše volné chvíle klid a pohodu spojenou s romantickou atmosférou všudypřítomých plachetnic, soukromé travnaté pláže a dalších výhod, které bychom Vám rádi nabídli.

Otevřeno máme od dubna do října, popř. po dohodě i mimo sezónu. Věříme, že čas strávený v tomto nádherném kraji v přímém spojení s Máchovým jezerem, vleje do Vašich žil stejnou pohodu, jakou vlévá dlouhá léta do nás. V naší půjčovně máte k dispozici laminátová vodní šlapadla pro 3 nebo 4osoby,  motorové lodičky poháněné elektromotorem, kánoe.

Zaslat poptávku

Pokoje - V Jachtklubu

Areál přímo na břehu Máchova jezera, Dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (celkem 12 lůžek), Pokoje s lednicí a rychlovarnou konvicí,  Soukromá travnatá pláž, Parkování v uzavřeném areálu zdarma, Uschování Vašich kol v uzamčené garáži, Zázemí pro sportovní vybavení, Wifi internet zdarma v celém areálu.

Gastronomie - V Jachtklubu

Terasa s výhledem na Máchovo jezero, Studená kuchyně pro letní občerstvení, Teplá kuchyně po celý den, Denní menu, Čerstvá káva, dezerty, Točené pivo, limo, kofola, Víno, destiláty, míchané nápoje, Možnosti grilování pro větší skupinu, Biliár, stolní fotbal, šipky, stolní hry.

Máte-li zájem o další ubytování Doksy, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

V Jachtklubu

Přístavní 48,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: v-jachtklubu@hotel.cz

V Jachtklubu - galerie

V Jachtklubu - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x