Dlouhyapartman.cz ubytování Jestřebí

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Dlouhyapartman.cz

Fotografie uživatelů (18)

Dlouhyapartman.cz Dlouhyapartman.cz Dlouhyapartman.cz zobrazit všechny fotografie

Dlouhyapartman.cz

Jestřebí 26, 47161 Jestřebí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Dlouhyapartman.cz ***

Stylově zrekonstruovaný objekt se nachází v malebné vesničce nedaleko Máchova jezera. Ubytovaným je k dispozici parkoviště, rozlehlá veranda, okrasná zahrada s altánem a grilem, venkovní stolní tenis, v letním období trampolína, dětské pískoviště, brouzdaliště ... . Každý apartman je vybaven TV, kuchyňskou linkou (s lednicí, varnou deskou, rychl. konvicí, nadobím, ...), vlastním soc. zařízením se sprchou a WC. V chodbičce každého z apartmánu je k dispozici prostorná skřín. U čtyřlůžkových apartmanů je samostatná ložnice. Ubytovaným je k dispozici společenská místnost, pro nejmenší dětský koutek přímo v domě.

Zaslat poptávku

Pokoje - Dlouhyapartman.cz

Každý apartmán má vlastní kuchńku(kuchyňský kout), ložnici, vstupní halu a vlastní sociální zařízení, včetně sprchy. 

K dispozici je plně vybavený kuchyňský a jídelní koutek ( 2 plotýnkový vařič, rychlovarnou konvici, lednici s malým mrazáčkem, nádobí a jídelní set) v každém apartmánu k dispozici TV, u čtyřlůžkových apartmanů samostatná ložnice. Každý z apartmánů má vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, ve vstupní hale každého z apartmanů je k dispozici prostorná skříň a dostatek úložných prostor.

Gastronomie - Dlouhyapartman.cz

Vaření vlastní.

50m - Koloniál U Najmanů .... poskytuje základní nabídku potravin, nápojů, ovoce a zeleniny a kromě výše uvedeného i denní tisk.

200m - Stylová restaurace Hostinec na Rychtě vzdálený 200m od objektu - viz. www.hostinecnarychte.cz

Okolí - Dlouhyapartman.cz

Dům se nachází v malé vísce nabízející příjemnou vesnickou atmosféru, kterou oceníte zejména za podvečerních procházek. Okolní krajina vyniká nádhernými borovými háji, množstvím malebných pískovcových skal a skalních městeček, jakož i množstvím rybníků a jezer. Kromě Máchova jezera doporučujeme objevit též lokalitu holandských rybníků vzdálených cca 6 km od objektu. Přírodní koupaliště: Máchovo jezero (5 km), Holany (6 km), Česká Lípa a Zákupy (10 km), Mšeno (20 km). Aquaparky: Česká Lípa (10 km), Liberec - Babylon (50 km), Děčín (50 km). erén (drobně zvlněná krajina) je zvláště vhodný pro turistiku a cykloturistiku či běžné rodinné výlety. Milovníkům inline bruslení je k dispozici bývalé letiště v Hradčanech (20 km) nebo cyklostezky v České lípě (10 km). Necelých 50 m od objektu se nachází bowlingové centrum. Nejbližší tenisové kurty je možné využít v Provodíně vzdálené cca 1,5km dále v České Lípě (10 km) nebo v Doksech (10 km). Squash je k dispozici v České Lípě a Novém Boru (20 km).

Dostupnost - Dlouhyapartman.cz

Popis příjezdu k objektu v obci Jestřebí: 1) Odbočit ke kostelu: Po silnici č.38 z Ml. Boleslavy nebo z České Lípy, popř. silnicí č. 9 od Dubé přijedete na křižovatku s čerpací stanicí. Zde odbočite do obce směrem ke kostelu a pojedete rovně 400m, přičemž kromě kostela budete míjet též školu. 2) Na křižovatce doleva: Po ujetí 400m budete opět na křižovatce s možností odbočení doleva, kam se také dáte. Že odbočujete vlevo na správné křižovatce poznáte podle toho, že přímo na křižovatce je na levé straně dům s khaki zelenou fasádou (a přiznanými pískovci). Po odbočení pojedete ulicí rovně mezi domy 250m. Na konci ulice jsou kontejnery na tříděný odpad a následně dojedete na náves s parčíkem z lipových stromů. 3)Na návsi doprava: Po příjezdu na náves se dáte první ulicí vpravo mezi domy a pojedete stále rovně - skálu budete mít nalevo. Po ujetí cca 350m dorazíte k nám.

Vyberte si nabídky ubytování Jestřebí. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Dlouhyapartman.cz

Jestřebí 26,Jestřebí 47161

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dlouhyapartman@hotel.cz

Dlouhyapartman.cz - galerie

Dlouhyapartman.cz - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Jiří Hánečka

    Příjemní majitelé.Poradí nmoho zajímavostí ve svém okolí.Kvalitní ubytování,nádherné prostředí.Určitě se vrátime.
Dárkové poukazy Spa.cz