Apartmán Bedřichov ubytování Bedřichov

Fotografie uživatelů (6)

Apartmán Bedřichov Apartmán Bedřichov Apartmán Bedřichov zobrazit všechny fotografie

Apartmán Bedřichov

Bedřichov 164, 46812 Bedřichov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmán Bedřichov

Pěkně vybavený a prostorný apartmán se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného domu u potoka. Součástí apartmánu je obývací pokoj - pohodlná rozkládací pohovka (lůžko pro 2 osoby), stůl se 6 židlemi, TV, SAT, rádio s CD přehrávačem, kuchyňský kout s lednicí, mrazicím boxem, vařičem, el. troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí , kávovarem a veškerým nádobím. Ložnice - manželské lůžko pro 2 osoby, skříň, prádelník. Dětský pokoj - palandy pro 2 osoby, skříň. Koupelna - WC, sprchový kout.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmán Bedřichov

Obývací pokoj - pohodlná rozkládací pohovka (lůžko pro 2 osoby), stůl se 6 židlemi, TV, SAT, rádio s CD přehrávačem, kuchyňský kout s lednicí, mrazicím boxem, vařičem, el. troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí , kávovarem a veškerým nádobím. Ložnice - manželské lůžko pro 2 osoby, skříň, prádelník. Dětský pokoj - palandy pro 2 osoby, skříň. Koupelna - WC, sprchový kout.

Gastronomie - Apartmán Bedřichov

Stylové restaurace v okolí.

Okolí - Apartmán Bedřichov

V okolí apartmánu jsou lyžařské vleky (přímo v obci Bedřichov, Severák 4 km, Tanvaldský Špičák 12 km), přes 100 km upravovaných běžeckých tras (nástup na Jizerskou magistrálu z Bedřichova), značené cyklostezky, turistika, koupaliště Bedřichov, přehrada v Jablonci nad Nisou, krytý bazén s atrakcemi v Jablonci nad Nisou a Liberci (Babylon), celoroční bobová dráha v Janově nad Nisou, jízda na koni, tenis, bowling.

Dostupnost - Apartmán Bedřichov

Autem přímo k apartmánu, parkoviště k dispozici. Autobusem z Janova nad Nisou nebo z Liberce.

Vyberte si nabídky ubytování Bedřichov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmán Bedřichov

Bedřichov 164,Bedřichov 46812

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartman-bedrichov@hotel.cz

Apartmán Bedřichov - galerie

Apartmán Bedřichov - Hodnocení

0x
2x
0x
0x
0x