Chata Nisanka ubytování Bedřichov

Fotografie uživatelů (15)

Chata Nisanka Chata Nisanka Chata Nisanka zobrazit všechny fotografie

Chata Nisanka

Bedřichov 1721, 46812 Bedřichov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Nisanka ***+

V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově Vám rádi poskytneme ubytování prvotřídní kvality v tichém a klidném prostředí. Nabízíme Vám ubytování v 7 apartmánech vybavených vlastní koupelnou (sprcha + WC), TV a bezdrátovým připojením k internetu. V okolí najdete velké množství běžeckých i sjezdových tratí, v letních měsících si jistě přijdou na své milovníci pěší i cyklo turistiky. Penzion je umístěn přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je vzdálen přibližně 500 m.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Nisanka

Pokoje jsou apartmánového typu vybavené vlastní kuchyňkou a koupelnou. Vybavení je úplně nové nakoupené po rekonstrukci v roce 2009. Samozřejmostí je ložní prádlo, televizor, mikrovlnná trouba, plotýnkový vařič, příbory, nádobí,...

Gastronomie - Chata Nisanka

Hosté mohou využít jednak kuchyněk na pokojích, i větší kuchyně ve společenské místnosti. V Bedřichově je k dispozici značné množství stravovacích zařízení. Většina z nich je v dosahu 5 až 10 minut chůze.

Okolí - Chata Nisanka

Objekt se nachází u sjezdového areálu v Bedřichově. V tomto areálu jsou samozřejmě k dispozici půjčovny lyží, dětská lyžařská školka, lyžařská škola... Na běžecké tratě lze nastoupit u objektu a dojet na Jizerskou magistrálu (cca 500 m).

Na cyklistické a pěší stezky se dá nastoupit přímo u objektu.

Dostupnost - Chata Nisanka

U penzionu je k dispozici otevřené parkoviště. Objekt se nachází v centru Bedřichova. Jedná se samozřejmě o horskou oblast a tomu je zejména obutí vozu vhodné přizpůsobit. Oblast je však turisticky vysoce atraktivní a hojně navštěvovaná, takže příjezdové silnice jsou obvykle dobře upraveny.

Vzdálenost k autobusové zastávce je cca 250 m. Autobusové a vlakové nádraží je v nedalekém Jablonci nad Nisou (cca 8 km). V některých případech je možné dojednat odvoz do objektu.

Ubytování Bedřichov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chata Nisanka

Bedřichov 1721,Bedřichov 46812

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Chata Nisanka - galerie

Chata Nisanka - Hodnocení

39x
0x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Otto Kautský

  Celková spokojenost.

 • Petr Obdržálek

  Opravdu velmi pěkné ubytování , dobře situované kousek od sjezdovek, personál velmi ochotný a příjemný , všude čisto vybavení apartmánů velmi dobré . Všem doporučuji sám opět využiji ubytování.

 • Jitka Jakešová

  komfortní vybavení,vynikající zázemí pro malé děti, dobrá cena a nevídaně milý přístup pana majitele,

 • Jiří Pittner

  Chování personálu velice příjemné,bez dotazů jsme dostali veškeré potřebné informace důležité pro pobyt.Parkování bez nejmenších problémů přímo u chaty,vybavení pokoje a čistota naprosto v pořádku.Důvodem ohodnocení personálu osmi body je pouze ten fakt,že personál naprosto profesionálně upřednostňoval naše soukromí.. :-)

 • Antonín Pulkrábek

  celková spokojenost

 • Kateřina Smolenová

  Super místo, kam se budeme určitě i nadále vracet.

 • Eva Šípová

  Ubytování ideální pro rodiny s dětmi. Hezké, klidné prostředí s dětským hřištěm, trampolínou a posezením u venkovního grilu. Navíc v prostoru kuchyňky a společenské místnosti dětský koutek. Bez stravování a baru, čehož je ale v okolí dostatečná nabídka a díky tomu je v budově ničím nerušený klid. Vyšel na nás apartmán s jednou místností se čtyřmi lůžky, museli jsme tedy večer potmě hledat věci, když děti spaly, a navíc byl pokoj díky potrubí s teplou vodou v podlaze vytápěný, což by bylo v zimě jistě příjemné, ale ve vedrech nevítané. Ale až na tyto dva nedostatky se nám v chatě Nisanka moc líbilo a někdy zase přijedeme.

 • Petr Petrák

  S dovolenou v této chatě jsme byli velice spokojeni po všech stránkách.

 • Miroslava Kubincová

  S pobytem jsme byli velmi spokojeni,těšíme se na další navštěvu.

 • Lenka Jalovecká

  Velice příjemný personál a ubytování na velmi vysoké úrovni.Rozhodně doporučuji rodinám s dětmi, krásné venkovní hřiště.

Celkem záznamů: 14
1 2