Horská chata Hubert ubytování Bedřichov

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Horská chata Hubert

Fotografie uživatelů (15)

Horská chata Hubert Horská chata Hubert Horská chata Hubert zobrazit všechny fotografie

Horská chata Hubert

Bedřichov 1729, 46812 Bedřichov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Horská chata Hubert ***

Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově v Jizerských horách přímo na nejznámější sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a Wifi připojením. U chaty je dětské hřiště. Pobyty jsou možné i s domácími mazlíčky. V sezóně možnost polopenzí, v mimosezóně (jaro, podzim) možnost vlastního vaření (polopenze pouze po dohodě pro větší skupinu). Hostům je k dispozici sauna a hydromasážní vana. Penzion je vhodný především pro rodiny s dětmi a skupiny.

Sjezdovka hned u chaty, 500m od chaty začínají běžecké tratě, turistické a cyklistické trasy. Koupaliště 500m. Bobová dráha v Janově n/N 2 km, Liberec (ZOO, botanická, Ještěd, Babylon) 10 km,...

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Horská chata Hubert

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a WiFi připojení na internet. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové plus jeden apartmán pro šest osob.

Gastronomie - Horská chata Hubert

Restaurace je otevřena v létě a v zimě pouze pro ubytované hosty - možnost snídaní a věčeří. Vaříme tradiční českou kuchyni, čepujeme pivo Svijany. V mimosezónních měsících možnost vlastního vaření, polopenze jen po domluvě pro větší skupinu. 150 m od penzionu jsou hostům k dispozici dvě restaurace.

Okolí - Horská chata Hubert

Penzion Horská chata Hubert nabízí celoroční ubytování s vyhlídkou do krásné přírody. V případě hezkého počasí je terasa chaty příjemným prostředím pro posezení, zahradní altán nabízí možnost grilování a pro nejmladší návštěvníky je připraveno venkovní dětské hřiště.

Penzion Horská chata Hubert se nachází v Jizerských horách v Bedřichově přímo v centru na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka, čímž se nabízí ideální zimní sportovní vyžití zejména pro rodiny s malými dětmi, ale také pro jednotlivce, kolektivy, školy v přírodě i sportovní kluby. V jeho okolí si přijdou na své nejen milovníci zimních sportů, ale i milovníci přírody, cyklistiky a pěší turistiky v jakémkoli ročním období.

Dostupnost - Horská chata Hubert

Autem dojedete k chatě Hubert po celý rok vyjma zimy. Za sněhu můžete využít parkoviště 150 m od chaty.

Autobusem č. 101 z Jablonce nad Nisou - vystoupíte na zastávce Obecní úřad Bedřichov.

Vyberte si nabídky ubytování Bedřichov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Horská chata Hubert

Bedřichov 1729,Bedřichov 46812

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horska-chata-hubert@hotel.cz

Horská chata Hubert - galerie

Horská chata Hubert - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x