Penzion Diana ubytování Bedřichov

Fotografie uživatelů (13)

Penzion Diana Penzion Diana Penzion Diana zobrazit všechny fotografie

Penzion Diana

Bedřichov 1691, 46812 Bedřichov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-diana@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Diana ***

Penzion Diana se nachází přímo v centru rekreačního lyžařského střediska Bedřichov. Parkování je možné přímo u objektu v letním i zimním období. Kapacita ubytování je 50 lůžek. Možnost zdarma připojení k internetu přes WiFi.

Pokud by hostům nevyhovovalo menší parkoviště u penzionu, mohou využít centrální parkoviště vzdálené 100 metrů. Příjezd je možný i vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonece nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov vzdálena 2 minuty chůze od penzionu. 

K dispozici je společenská místnost, kulečník, TV/SAT, v létě posezení na terase, dětský koutek na zahradě – dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolína.

Vhodné nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro lyžařské výcvikové kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení apod. Ubytování se zvířetem možné po dohodě za polatek.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Diana

Objekt nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Pokoje jsou vybaveny TV s digitálním příjmem(DVB-T). Hosté mohou využívat v zimních měsících mazárnu lyží a v létě kolárnu. 

Gastronomie - Penzion Diana

Po dohodě možnost snídaní,či polopenzí. Hostům je k dispozici jídelna s barem,

Okolí - Penzion Diana

Vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od pensionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu, Desná. Pension je vzdálen 100 m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80 km upravovaných běžeckých tratí

Dostupnost - Penzion Diana

Autobusová zastávka se nachází naproti penzionu.

Vyberte si nabídky ubytování Bedřichov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Diana

Bedřichov 1691,Bedřichov 46812

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-diana@hotel.cz

Penzion Diana - galerie

Penzion Diana - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x