Penzion U Elišky Bedřichov ubytování Bedřichov

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion U Elišky Bedřichov

Fotografie uživatelů (14)

Penzion U Elišky Bedřichov Penzion U Elišky Bedřichov Penzion U Elišky Bedřichov zobrazit všechny fotografie

Penzion U Elišky Bedřichov

Bedřichov 1678, 46812 Bedřichov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-u-elisky@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Elišky Bedřichov ***

Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení. Nabízíme Vám ubytování v celkem 16-ti moderně zařízených světlých pokojích, vybavených masivním dřevěným nábytkem. Pro naše nejmenší návštěvníky zapůjčíme samozřejmě zdarma i dětskou postýlku, nočník či jídelní židličku. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý penzion je provozován jako nekuřácký. 

Dýchne na Vás atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet. 

S ubytováním Vám nabízíme zároveň i chutnou stravu a to formou polopenze či plné penze. Náš kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně. 

V penzionu není klasická restaurace, ale můžete si u nás zakoupit občerstvení.  Nabízíme chlazené pivo, víno, nealko nápoje, dále slané i sladké pochutiny. Samozřejmostí je lahodná káva, čaj, grog či svařák.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Elišky Bedřichov

Světlé, prostorné pokoje jsou moderně vybaveny dřevěným nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC.

Gastronomie - Penzion U Elišky Bedřichov

Náš kuchař připravuje výborné pokrmy české a slovenské gastronomie. K snídani nabízíme výběr ze 6 druhů snídaní.

Okolí - Penzion U Elišky Bedřichov

 Penzion U Elišky se nachází v obci Bedřichov v Jizerských Horách, která je vzdálená 6 km od města Jablonec nad Nisou a 8 km od města Liberec.

Oblast je známá svými možnostmi pro pěší turistiku a cyklistiku. Nejbližší obchod s potravinami je od penzionu vzdálen 400 m.

 Lyžařský areál Bedřichov je vzdálen od našeho penzionu 2 km, Hrabětice 4 km, Ještěd a Tanvaldský Špičák 20 km. Známá běžkařská trať Jizerská magistrála 3 km. Snowtubing 1 km.

Bobová dráha v Janově nad Nisou 2 km.

Zastávka skibusu a autobusu (MHD) v Janově nad Nisou je vzdálená 400 m od objektu.

 

V 6 km vzdáleném Jablonci nad Nisou najdete muzeum skla a bižuterie, krytý bazén, vodní přehradu Mšeno.

V 8 km vzdáleném Liberci najdete aquapark, wellnes centrum, Babylon – centrum zábavy, bazén, ZOO Liberec a botanickou zahradu, DinoPark - výprava do dávné historie.

 

3 km od penzionu U Elišky se nachází přírodní rašelinové koupaliště, 7 km vodní přehrada Bedřichov a 8 km vodní přehrada Josefův důl.

 

 

 

Dostupnost - Penzion U Elišky Bedřichov

Penzion se nalézá při přístupové cestě z Jablonce nad Nisou do Bedřichova. Zastávka MHD Janov je vzdálena cca 400m, stejně tak zastávka MHD Vodárna. Součástí penzionu je i parkoviště.


Kromě frekventované hlavní silnice, zde jsou také vedlejší silnice, které mohou být použity pro pěší chůzi bez obav. Pro cestu do Janova (cca 400 m) můžete také použít úzký chodník, který vede kolem penzionu.

Další informace

Srdečně Vás zveme do našeho penzionu!

Check in: 14:00 - 19: 00 hodin. Pozdější příjezd, tzn. po 19:00 hod., je možný po dohodě s recepcí či ubytovacím oddělením.

Máte-li zájem o další ubytování Bedřichov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion U Elišky Bedřichov

Bedřichov 1678,Bedřichov 46812

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-elisky@hotel.cz

Penzion U Elišky Bedřichov - galerie

Penzion U Elišky Bedřichov - Hodnocení

2x
3x
2x
0x
0xDárkové poukazy