Rekreační dům U Peštů ubytování Frýdštejn

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Rekreační dům U Peštů

Fotografie uživatelů (10)

Rekreační dům U Peštů Rekreační dům U Peštů Rekreační dům U Peštů zobrazit všechny fotografie

Rekreační dům U Peštů

Frýdštejn-Roudný 4, 46342 Frýdštejn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Rekreační dům U Peštů *

K ubytování Vám nabízíme šest pokojů studiového (apartmánového) typu. Během pobytu Vám zajistíme outdoorové aktivity, např. jízda na koních (s vodičem), lanové centrum Malá Skála, jízda na raftech a lodích po řece Jizeře, skalní lezení s instruktorem a další aktivity na přání. Přímo u nás si můžete zahrát stolní tenis, tenis, volejbal, nohejbal a další míčové hry na travnatém hřišti. V okolí penzionu můžete využít hustou síť turistických a cykloturistických stezek, v zimě sjezdovky, v létě možnost koupání. Ke zpestření Vašeho pobytu Vám rádi zajistíme poznávací, sportovní či relaxační pobyty.

Zaslat poptávku

Pokoje - Rekreační dům U Peštů

Nabízíme na výběr 6 pokojů studiového (apartmánového) typu - 2 ložnice, vybavená kuchyň, koupelna, WC, chodbička – vlastní uzavření, případně 2 pokoje vícelůžkové s koupelnou – kuchyňka společná ve společenské místnosti, nebo jeden čtyřlůžkový pokoj s koupelnou – kuchyňka je společná ve společenské místnosti. Jeden pokoj je bezbariérový. Od jara 2009 jsme připravili 2 pokoje s koupelnami a WC v podkroví.

Gastronomie - Rekreační dům U Peštů

Nabízíme pobyty s polopenzí a se snídaní, stravování probíhá v nedaleké restauraci.

Okolí - Rekreační dům U Peštů

V okolí rekreačního domu jsou snadno dostupné lyžařské vleky, koupaliště a tenisové kurzy či velký výběr historických památek – hrady (Frýdštejn, Malá Skála...), zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec...), muzea, skalní města, vyhlídky do kraje. Ve 25km vzdáleném Liberci můžete navštívit kryté bazény, zoologoickou a botanickou zahradu, nebo si udělat výlet na Ještěd.

Dostupnost - Rekreační dům U Peštů

Náš penzion je snadno dostupný díky autobusové a vlakové dopravě: - autobusová zastávka (200 m) s přímým spojením do Turnova a Jablonce n. Nisou - vlakové nádraží Turnov – 8 km, Malá Skála – 4 km

Ubytování Frýdštejn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Rekreační dům U Peštů

Frýdštejn-Roudný 4,Frýdštejn 46342

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: rekreacni-dum-u-pestu@hotel.cz

Rekreační dům U Peštů - galerie

Rekreační dům U Peštů - Hodnocení

0x
0x
1x
0x
0x