Penzion Bazalka ubytování Jablonec nad Nisou

Fotografie uživatelů (19)

Penzion Bazalka Penzion Bazalka Penzion Bazalka zobrazit všechny fotografie

Penzion Bazalka

Horská 32, 46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Bazalka

Penzion Bazalka je umístěn v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti s výhledem na Jablonec nad Nisou. Je vhodný pro rekreaci v Jizerských horách, víkendové pobyty pro relaxaci a zároveň pro služební a firemní akce. V blízkém okolí je les pro příjemné procházky.

V Jablonci nad Nisou můžete využít plno možností k relaxaci a odpočinku jak v zimě, tak v létě. Můžete navštívit i místní muzeum skla a bižuterie. V dojezdové vzdálenosti 10km je také historicky zajímavé město Liberec (spojení jak autobusy, tak tramvají). 

Pro ubytované hosty je k dispozici Internet zdarma (využití bezdrátového připojení k síti internet wi-fi). Parkování je zajištěno v zadní části domu a proti neoprávněnému vniknutí je chráněno vraty.

V suterénu jsou prostory k dalším aktivitám nebo pronájmu (hudební a fimové večery, výstavy).

Máme místnost pro úschovu lyží a kol. Venkovní posezení za domem. K dipozici je i postýlka, vanička a židle pro děti do 2 let. Parkování pod uzamčením ve dvoře.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Bazalka

V nabídce Penzionu Bazalka je celkově 5 pokojů, z toho jeden apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. Penzion má kapacitu 17 míst. Na pokojích je k dispozici TV, varná konvice a čajový servis.

Gastronomie - Penzion Bazalka

V přízemí je k dizpozici zařízená kuchyně, společenská a jídelní místnost (dříve restuarace) s krbem a salónkem s osobitou výzdobou. Je zde možnost příjemně posedět a možnost uspořádat jak firemní, tak soukromé akce.

Okolí - Penzion Bazalka

Poloha penzionu je vhodná mimo jiné pro pěší a cykloturistiku. V blízkosti penzionu je bazén, bowling, lyžařské vleky, přehrada, squash centrum, Babylon...

Dostupnost - Penzion Bazalka

Vlaková zastávka směr Tanvald-Liberec 200 m od penzionu, autobusové nádraží 350 m od penzionu.

Další informace

Možné pořádat soukromé i firemní akce, pracovní setkání, oslavy, rauty atd. Parkování je možné u objektu (zamykatelná vrata). Domácí zvíře je povoleno po dohodě za úplatu 50,- Kč za den. Připojení k internetu je možné za podmínky vlastního počítače. Po domluvě možno zajistit v penzionu: masáže, ozdravování kyslíkovou terapií, pedikůru,kosmetiku a další služby pro zdraví. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Přístup veřejnou dopravou 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Máte-li zájem o další ubytování Jablonec nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Bazalka

Horská 32,Jablonec nad Nisou 46601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-bazalka@hotel.cz

Penzion Bazalka - galerie

Penzion Bazalka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x