Pension Maják ubytování Nová Ves nad Nisou

Fotografie uživatelů (11)

Pension Maják Pension Maják Pension Maják zobrazit všechny fotografie

Pension Maják

Nová Ves n/N 581, 46827 Nová Ves nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Maják

Pension Maják leží v horské vesničce s krásným upraveným okolím, hřištěm a zahradou. Součástí objektu je také útulná jídelna s barem, prostorná hala s příjemným posezením, billardem a stolním fotbalem.

Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Před objektem je parkoviště se závorami, možnost uzamčení, za zaparkovaná vozidla provozovatelé neručí, možnost umístění vozidla v garáži za poplatek.
Rekreaci Vám zpříjemní venkovní terasa s výhledem na zahradu, zpevněná plocha se stolním tenisem, altánek, malebné jezírko, velký gril, udírna, minigolfové dráhy, dětské houpačky, houpací péra, kolotoč,trampolína apod. Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Maják

K dispozici je 8 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje a 6 čtyřlůžkových apartmánů (2 ložnice). Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení a TV/Sat, rádio.

Gastronomie - Pension Maják

Snídaně jsou připravovány formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených potravin a nápojů, nechybí ovoce a zelenina, jogurty, müsli, sladké pečivo atd. od 8,30 do 10,00 hod. Po dohodě možné i jiné časy. Večeře jsou podávány v 18,30 hod. formou jednotného menu.

Okolí - Pension Maják

Stáj s koňmi, kde je možné si domluvit vyjíždky na koni nebo v kočáře, na přání lze zajistit horská kola, pravidelné diskotéky v místní restauraci, v nedaleké Smržovce -Pivrncova putyka, 4 km Jablonec - bazén, přehrada, muzeum skla a bižuterie, bowling, squash centrum, tenisové kurty a hala 12 km Liberec- ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní středisko s vodním světem Babylon Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant, Českého ráje 22 km, Bozkovské Jeskyně.

Dostupnost - Pension Maják

Vlakové nádraží je vzdálené 3 km. Po dohodě lze zajistit za úhradu benzínu dopravnu z nádraží nebo z Jablonce nad Nisou.

Další informace

Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Před objektem je parkoviště se závorami, možnost uzamčení, za zaparkovaná vozidla provozovatelé neručí, možnost umístění vozidla v garáži za poplatek.

příplatek za 1 denní pobyt 50,- Kč

Ubytování Nová Ves nad Nisou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pension Maják

Nová Ves n/N 581,Nová Ves nad Nisou 46827

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pensionmajak@hotel.cz

Pension Maják - galerie

Pension Maják - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x