Hotel Liberec ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Liberec Hotel Liberec Hotel Liberec zobrazit všechny fotografie

Hotel Liberec

náměstí Šaldovo 6, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Liberec ***

Hotel Liberec se nachází na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě.

Hotel Liberec nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s celkovou kapacitou 167 lůžek.

S realizováním denního programu či zajištěním vstupenek na sportovní či kulturní představení vám ráda pomůže naše recepce, která je v provozu po celý den i noc. V okolí se nachází celá řada turisticky atraktivních míst.

Bezpečné parkování je zajištěno přímo u hotelu. V hotelu se nachází sauna.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Liberec

Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem a telefon.

Gastronomie - Hotel Liberec

Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 150 míst se širokou nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně.

Okolí - Hotel Liberec

Sportovní areál Ještěd - dostupný MHD cca 20 min.
Turistické a lyžařské středisko Bedřichov v Jizerských horách dostupné autobusem cca 20 min.
Obě dvě střediska poskytují v zimě velmi dobré podmínky k lyžování. 1012 m vysoký Ještěd a jeho okolí mají výborné terény ke sjezdovému lyžování a Jizerské hory nabízejí kilometry upravených běžeckých stop a cyklotras v pannenské přírodě.

Dostupnost - Hotel Liberec

Zastávka: 20 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

V celém objektu je hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Máte-li zájem o další ubytování Liberec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Liberec

náměstí Šaldovo 6,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Liberec - galerie

Hotel Liberec - Hodnocení

41x
21x
6x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Jiří Vogel

  Se službami i peorsonálem jsem spokojen, pouze otevírání dveří pokoje na kartu fungovalo velmi špatně. Dveře jsem otevřel až náhradní kartou, pro kterou jsem musel, po mnoha marných pokusech, zpět na recepci. 20-ti minutové otevírání pokoje bylo vzhledem k příjezdu na hotel ve 23:00 velmi nepříjemné.

 • doc.Ing.Karel Kubečka, Ph.D.

  Teplá jídla ke snídani byla studená, některá se nedoplňovala, studená jídla byla ledová. Restaurace nerespektuje 10%slevu (ne večeři) kterou obdrží ubytovaný v recepci. Připojení WIFI (avizované na www stránkách) v hotelu kromě recepce nefunguje a nebo je tak slabé, že je nepoužitelné. Recepční jsou profesionální, rychlé, věcné a příjemné.

 • doc.Ing.Karel Kubečka, Ph.D.

  V 8 hodin ráno byly teplé pokrmy k snídani (párky, vajíčka) studené, teplá slanina již nebyla (a za 30 minut ji nikdo nedoplnil). Na večeři jsme sice na recepci dostali 10% slevu na jídlo, nicméně servírka přinesla účet kde na slevu nebrala ohled (kupony ležely na stole) a dodatečně "nebylo možno", takže tato iniciativa hotelu "jen na oko" není k ničemu. Recepce perfektní, rezervace také perfektní. Avizované WIFI připojení v restauraci je tak slabé, že nefunguje, na pokojích (5.p) není žádné (jen kabel, ten je ok), což pro připojení telefonů není k ničemu.

 • Pavel Vopršálek

  Se službami Hotelu Liberec jsem byl velmi spokojen,personál mi vyšel ve všem vstříc, snídaně na dobré úrovni, nové pokoje jsou útulné. Dále si cením pevného internetového připojení na pokoji, které je poskytováno zdarma.

 • Oldřich Rojíček

  Poměr cena/kvalita vcelku odpovídá a jakkoliv by se našly drobné individuální připomínky, v měm případě to vyvažuje umístění hotelu v centru. Ovšem snídaně - sortiment a péče/doplňování - byla na velmi bazální úrovni ve srovnání s jinými hotely obdobné kategorie. Míchaná vajíčka studená, salám a sýr nedoplňován, jablka a lupínky v dostatečném množství.

 • Roman Bicek

  Dobrý den,chci hlavně pochválit pani recepční za perfektní vystupování,nedostatky bych vytkl v oblasti informovanosti, v hotelu probíhal turnaj šachistů,který nás dostal do nehezkých místností při snídaní a ostatním stravování či posezení.

 • Štefan Olejník

  Recepční nebyla schopná vystavit účet za ubytování. Po stracené půl hodině dospěla k výsledku. Následovně za náma běžela k autu, protože zjistila, že ani zmiňovaný výsledek nebyl správný. Nakonec mi její kolegyně v průběhu dne správný účet nafaxovala. Netekla mi teplá voda ve sprše. Nebyla možnost se navečeřet v hotelu. Nedostatek parkovacích míst.

 • marek fojtik

  recepcni uzasne,poradi vam se vsim ,velmi ochotny personal.snidane dostacujici formou bufetu.hotel cisty,komfort odpovida trem hvezdickam.umisteni je super vsude mate kousek.

 • pan Mička

  Velmi hezké prostředí,příjemné vystupování personálu,útulné prostředí.

 • Jiří Skula

  velmi milý a ochotný personál , hotel v centru města , snídaně a všechno super ...

Celkem záznamů: 20
1 2