HOTEL PRAHA Liberec ubytování Liberec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL PRAHA Liberec

Fotografie uživatelů (14)

HOTEL PRAHA Liberec HOTEL PRAHA Liberec HOTEL PRAHA Liberec zobrazit všechny fotografie

HOTEL PRAHA Liberec

Železná 2/1, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-praha@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL PRAHA Liberec ***

Nabízíme ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 67 míst. Všechny pokoje jsou na úrovni 3* - vybavené TV + SAT, telefon, WIFI a vlastním sociálním zařízením.

Hotel Praha poskytuje služby při pořádání společenských akcí a slavností, zajišťuje celoročně v Libercia na okolních horách provozování turistických a sportovních aktivit. Hosté mohou využít bar, kasino, cukrárnu a restauraci.

K nejvýznačnějším hostům po roce 1989 se řadí pan Václav Havel, pan Václav Klaus a řada umělců a význačných osobností kulturního i obchodního světa.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL PRAHA Liberec

Celková kapacita je 67 lůžek. 27 dvojlůžkových pokojů, z toho tři pokoje s možností přistýlky, 5 jednolůžkových pokojů, , 2 apartmány pro 2 osoby, 1 Junior suite pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny soicálním zařízením, TV/SAT, Wifi a telefonem s přímou volbou.

Gastronomie - HOTEL PRAHA Liberec

Kavárna v přízemí a restaurace v 1. patře nabízejí bezpočet specialit české i mezinárodní kuchyně.

Okolí - HOTEL PRAHA Liberec

Město Liberec nabízí širokou škálu sportovního i kulturního vyžití. Navštivte muzeum, divadlo, radnici. Pěknou procházkou nedaleko od centra se dostanete do ZOO, Botanické zahrady. Na Ještěd tramvají a lanovkou, nebo pěší túrou.

Dostupnost - HOTEL PRAHA Liberec

Nejjednodušší je doprava vlastním automobilem a při použití navigace zadat ulici Kostelní,která přivede návštěvníka přímo k bráně parkoviště hotelu nebo ulice Železná /Liberec/, směřující k hlavnímu vchodu hotelu.

Další informace

Dětská postýlka k zapůjčení za 150 Kč. Parkování je za hotelem a přístup je přímo do recepce. Kapacita parkoviště je však omezená.

Ubytování Liberec – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL PRAHA Liberec

Železná 2/1,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-praha@hotel.cz

HOTEL PRAHA Liberec - galerie

HOTEL PRAHA Liberec - Hodnocení

13x
4x
3x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 83%

 • Anonym

  Na základě dlouhodobé zkušenosti s kvalitou hotelu naši pracovníci při služebních cestách do Liberce, vždy požadují ubytování v Hotelu Art Noveau Praha.

 • Jana Mikysková

  Byla jsem opravdu spokojená. Personál milý a ochotný, ocenila jsem hlídané a kryté parkování ve dvoře hotelu, v koupelně příjemné teplo od podlahy na nohy, klidné spaní, bohatou snídani jak na nízko-kalorické potraviny, tak na sýry, šunku, vejce i sladkosti. V hotelu zajímavé spojení secese s trochou moderny. Příjemné. A skvělé bylo umístění hotelu hned vedle historického náměstí.

 • Jaromír Adamec

  Maximální spokojenost - pro mne jako umělce: 1. absolutní centrum města - vedle historického náměstí 2. místní mhd 3 minuty chůze 3. hlídané kryté parkování za zdí - super! 4. milé a ochotné recepční (i v noci) i ostatní personál 5. bohatá snídaně na různé chutě a varianty (kaviároví mlsouni a rozmazlenky šampaňským - běžte jinam...) 6. díky silným zdem - klidné spaní 7. vyhřívané podlahy v koupelně - skvělé! 8. design celého hotelu ocení kultury-milci

 • Anonym

  Showers very tiny and difficult to use