Hotel Alfonska ubytování Benecko

Fotografie uživatelů (21)

Hotel Alfonska Hotel Alfonska Hotel Alfonska zobrazit všechny fotografie

Hotel Alfonska

Štěpanická Lhota 7, 51401 Benecko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Alfonska ***

Hotel Alfonska se nachází v klidné části obce Benecko v Krkonoších , se zajímavým okolím, které skýtá velké možnosti aktivního vyžití v zimních i letních měsících . Lokalita je díky klidnému a čistému prostředí vhodná pro rodinné pobyty rodičů s dětmi. Nachází se na úpatí vrchu Žalý (1015 m n. m.). Je i v zimních měsících velmi dobře dostupná autem. Hotel je umístěn přímo u nástupní stanice nové čtyřsedačkové lanovky (nejdelší sjezdovka na Benecku), centrum je vzdálené necelých 20 minut chůze (restaurace, diskotéky, bary, herny, bowling...).

Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí restauraci s barem, sportovní a dětské hřiště, venkovní bazén, půjčovna horských kol a v zimním období půjčovna lýží.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Alfonska

K diszpozici jsou dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje jsou vybaveny s WC a TV+SAT.

Gastronomie - Hotel Alfonska

Snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběrem z jídelního lístku.

Okolí - Hotel Alfonska

Benecko a okolí

Benecko vnímáme jako jedinou nejvýše umístěnou ves pod vrchem Žalý. Nynější obec Benecko se skládá ze čtyř katastrálních území dříve samostatných obcí - Horních a Dolních Štěpanic, Benecka a Mrklova, které se v roce 1960 sloučily v jednu střediskovou obec.

Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra. Je orientované jihozápadním směrem, proto jsou za jasných dní jeho svahy celý den prosluněné.

Obec se nachází ze dvou třetin v 3. zóně Krkonošského národního parku, obytné části jsou v ochranném pásmu. Je vybavena rozvodem plynu, pitné vody i kanalizací.

Dostupnost - Hotel Alfonska

• autem – po hlavní silnici z Jilemnice, cca 200 metrů za cedulí Benecko - po pravé straně, kde naleznete také parkoviště

• linkovým autobusem – z Jilemnice na zastávku U lomu

Další informace

Hotel Alfonska se nachází u vleku Liška a Kejnos

Máte-li zájem o další ubytování Benecko, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Alfonska

Štěpanická Lhota 7,Benecko 51401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alfonska@hotel.cz

Hotel Alfonska - galerie

Hotel Alfonska - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x