Hotel Žalý ubytování Benecko

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

Hotel Žalý

Benecko 160, 51237 Benecko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Žalý ***

Hotel Žalý se nachází v obci Benecko, která je nejvýše položená obec v Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu hory Žalý, v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod. Nádherný panoramatický výhled, nezapomenutelné západy slunce, klidné prostředí. Pobyty vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, sportovní soustředění, svatby, firemní akce, školení, dětské tábory. Hotel Žalý Vám nabízí maximální vyžití, relaxaci a odpočinek díky službám: sauna, fitcentrum, možnosti masáží (relaxační, rekondiční, baňkování, anticelulitidové, ale i medová nebo čokoládová masáž), vertikální turbosolarium s biotrubicemi, kulečník, šipky, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb (horská kola, běžecké lyže, boby, saně), pro děti hrací prostory s hračkami, parkoviště zdarma (v zimě doporučujeme sněhové řetězy), v restauraci připojením k internetu zdarma, formanka, taneční parket,(živá i reprodukovaná hudba dle aktuální nabídky). Zimní období- upravované běžecké tratě začínají prímo před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované různých délek jsou také v blízkosti, možnosti nočního lyžování, snowtubingu atd.

Letní období- značené cyklostezky malebnou krajinou Krkonošského národního parku, vyjížďky na koních (Janova farma Hucul), pěší turistika, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm, tenisové kurty 300m, travnaté hřiště, les plný hub a borůvek,ohniště (možnost opékání) atd.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Žalý

Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV+SAT, lednici, telefon. K dispozici jsou dvou-, tří-, čtyřlůžkové pokoje a apartmá - (ložnice - dvě pevná lůžka + obývací pokoj - možnost až tří přistýlek).

Gastronomie - Hotel Žalý

Snídaně formou švédského stolu, ostatní strava servírovaná.

Ubytování Benecko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Žalý

Benecko 160,Benecko 51237

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zaly@hotel.cz

Hotel Žalý - galerie

Hotel Žalý - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0x