NaturaPark Resort *** ubytování Harrachov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > NaturaPark Resort ***

Fotografie uživatelů (20)

NaturaPark Resort *** NaturaPark Resort *** NaturaPark Resort *** zobrazit všechny fotografie

NaturaPark Resort ***

Harrachov 520, 51246 Harrachov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

NaturaPark Resort *** ***

NaturaPark Resort *** má ideální polohu v širším centrum Harrachova, 200 metrů od lyžařského a sportovního areálu Zákoutí a 300 metrů od centra. Ubytování s elegantním interiérem nabízí v kategorii Holiday a Luxury dostatek soukromí v klidném prostředí. Každý chalet má k dispozici terasu, jedno kryté nebo povrchové parkovací stání a velký obývací prostor s posezením, jidelním koutem a vybaveným kuchyňským koutem. Celý resort je obestřen zelení s klidnou atmosférou a k dispozici jsou dětská hřiště včetně arény pro míčové hry nebo zahradní gril.

NaturaPark Resort *** je výchozím bodem mnoha značených turistických tras a cyklostezek. V sousedním **** hotelu vzdáleném jen 50 metrů je možné využít wellness a krytou tenisovou halu.

Zaslat poptávku

Pokoje - NaturaPark Resort ***

NaturaPark Resort *** nabízí chalety v kategorii Holiday a Luxurry.

Holiday chalet nabízí vlastní obývací prostor s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu, tři samostatné ložnice, která mají velká manželská 2lůžka a dvě místnosti mají čtyři samostatná přistýlková lůžka a vlastní sociální zázemí. Maximální kapacita je 10 lůžek včetně přistýlek.

Luxury chalet nabízí vlastní obývací prostor s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu, tři samostatné ložnice z nichž jedna ložnice má samostatné lůžko, dvě ložnice mají velká manželská 2lůžka a jednu velkou manželskou postel, a jednu místnost se třemi přistýlkami. Maximální kapacita je 9 lůžek včetně přistýlek. Luxury chalet je ideálně orientován na panorama skokanských můstků.

Gastronomie - NaturaPark Resort ***

V případě příplatkové nabídky je balená snídaně doručována každý den mezi 8:00 a 9:00 na chalet.

Máte-li zájem o další ubytování Harrachov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

NaturaPark Resort ***

Harrachov 520,Harrachov 51246

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: naturapark-resort@hotel.cz

NaturaPark Resort *** - galerie

NaturaPark Resort *** - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x